Укрінформ

На ремонт доріг у Києві додатково витратять 1 млрд гривень – КМДА

  Міська влада цьогоріч планує відремонтувати близько 300 доріг у столиці

  Завдяки понадплановим доходам митниці на ремонт доріг у столиці витратять додатково 1 мільярд гривень. Про це розповіли заступник голови КМДА Геннадій Пліс та в. о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський, передає прес-служба КМДА.

  Як стало відомо, за перші п'ять місяців цього року столична митниця вже направила на ремонт доріг у 2,5 рази більше грошей, ніж за аналогічний період торік.

  "За нашими попередніми оцінками, Київська міська митниця у 2017 році зможе направити в столичний бюджет на ремонт доріг не менше 800 млн грн. До Державного бюджету ми з початку року направили вже майже 17 млрд грн. Це перевищує показники минулого року приблизно на 18%", – відзначив Тупальский.

  Крім того, заступник голови КМДА Геннадій Пліс розповів про плани цьогоріч відремонтувати близько 300 доріг у столиці.

  "Наш бюджет сьогодні виконується більш ніж оптимістично. Завдяки цьому ми можемо гнучкіше розподіляти кошти на ті програми та проекти, які сьогодні потребує столиця. Це, передусім, дороги. Так, у минулому році ми відремонтували рекордну кількість доріг – 200 кілометрів. Цьогоріч, сподіваємося, ця цифра збільшиться до 300, чи, може, ще більше", - зауважив Пліс. 

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував виділення рекордних 30 млрд гривень на ремонт доріг в Україні. Крім того, він запевнив, що пильнуватиме за розподілом коштів. 

  Попередній матеріал
  Акції протесту в РФ: у Пітері затримали вже близько 300 людей, у Москві – понад 120
  Наступний матеріал
  У Києві частково обмежать рух транспорту вулицею Володимирською
  Loading...