Віталій Кличко
Віталій Кличко 5 канал

На час карантину в Києві не відключатимуть гарячу воду – Кличко

  Читайте по-русски
  Влада хоче змінити формат гідровипробувань, щоб зменшити терміни, коли в будинках немає гарячої води

  Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що на час дії карантину через епідемію COVID-19 не відбуватиметься відключення гарячої води споживачам. Відповідну заяву він зробив під час онлайн-брифінгу в четвер, 9 квітня.

  Кличко зазначив, що кожної весни, відповідно до законодавства, одразу після завершення опалювального сезону, починається проведення гідравлічних випробувань тепломереж.

  Однак запевнив, що за його дорученням на період обмежень технічна підготовка до наступного сезону буде проводитись тільки на об'єктах, де не треба виключати воду користувачам.

  "Проведення гідравлічних випробувань – це не забаганка міської влади, а технологічна необхідність та вимога чинного законодавства. Яке визначає порядок і терміни проведення випробувань. Але, за моїм дорученням, на період обмежень технічна підготовка до наступного сезону здійснюватиметься тільки на об'єктах, де не треба відключати гарячу воду споживачам", – зазначив столичний голова.

  Також, за його словами, Київська влада хоче змінити формат випробувань, щоб зменшити терміни, коли в будинках немає гарячої води. Наразі вже підготували звернення до Кабміну, щоб внести зміни до законодавства.

  "А якщо у вас відсутня гаряча вода, звертайтесь за телефоном 15-51, ми миттєво будемо виправляти цю ситуацію", – додав Кличко.

  Нагадаємо, у Києві поступово почали відключати опалення у житлових будинках вже з 5 квітня.

  Попередній матеріал
  У Києві намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря захворів на коронавірус
  Наступний матеріал
  Росія під виглядом боротьби з COVID-19 здійснює в Італії розвідку – ЗМІ
  Loading...