Мітинг Московського патріархату в Києві
Мітинг Московського патріархату в Києві Олександр Єфременко / Facebook

Московський патріархат просить Зеленського скасувати закон Порошенка

  Читайте по-русски
  Московська церква вимагає зберегти їй назву "Українська православна церква"

  15 червня під Верховною Радою України відбувається мітинг, організований священниками церкви Московського патріархату. Людей зібрали нібито під приводом "хресного ходу", але ніхто нікуди не йде. Про це пише засновник ресурсу "Духовний фронт" Олександр Єфременко у Facebook.

  Також тут встановлена сцена для виступів. Учасники акції вимагають від Ради зберегти за московською церквою назву "Українська православна церква". Акція нібито організована громадською організацією "Миряни", створеною днями церквою Московського патріархату.

  За інформацією Єфременка, ця акція – це не самоорганізація активу "Мирян" московської церкви.

  "Ці організовані групи на чолі зі священниками вирушали із метро "Арсенальна" і центру Києва. Видно, як священники РПЦвУ ведуть мирян на цей мітинг. Священник привіз із села всю свою парафію. Таких парафій є по кілька, є старші: десяті й соті. Їх підвозять до центру автобусами. Тобто з регіонів навезли по тому самому алгоритму, як відбувались у них так звані "хресні ходи" раніше. Була вказівка із Кремля зібрати масовку і вони її почали виконувати. Таким чином презентація цього мітингу, як самоорганізація мирян РПЦвУ – це велика неправда. Тому що цей весь антидержавний мітинг організовувався централізовано", – зазначив він.

  Єфременко додав: "Так звані хресні ходи все більше перетворюються в політичні акції. Якщо раніше ще було "хождєніє", то цього разу взагалі "стояніє". 

  Читайте також: "Московський патріархат в Україні є поза законом" – Епіфаній

  Попередній матеріал
  У Києві планово відключають гарячу воду – де саме
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли позиції українських захисників поблизу Новгородського
  Loading...