5 канал

"Мали 4 місяці, аби звільнити приміщення": деталі обшуків у редакції "Вєстєй"

Рішення суду вимагало повернути приміщення у власність Нацагентства з повернення активів

Контроль над трьома поверхами столичного торговельного центру Gulliver (31-33 поверхи) силою взяли правоохоронці Нацагенції із повернення активів, одержаних корупційним шляхом, адже належали ці приміщення міністру доходів і зборів часів Януковича Олександру Клименку.

Співробітникии Нацполіції та військової прокуратури увійшли в будівлю ранком четверга, 8 лютого. Слідчих дій не проводили, але перебрали контроль над тими приміщеннями, що за рішенням суду були передані у власність Нацагентства. Тепер ними опікуватиметься керуюча компанія, яка вправі буде здавати її в оренду.

Тому тим орендарям, які на цих поверхах мали офіси, радять оперативно скласти нові контракти. Йдеться, зокрема про медіа-холдинг "Вєсті", що розташований на 32-му поверсі цієї будівлі.

"Власне комунікація з власником приміщень стосовно виконання ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва вже триває понад 4 місяці. Протягом цих чотирьох місяців представники Нацагентства у краватках – я наголошую, не в бронежилетах – намагалися дійти спільної мови щодо порядку виконання ухвали, а саме передачі приміщень в управління. Чотири місяці – це достатній строк для того, щоб дійти спільного знаменника стосовно порядку виконання ухвали", – зазначив голова Нацагенства з розшуку та повернення активів Антон Янчук.

Він додав: "Як на мене, власник та користувачі приміщення не скористались цим строком свідомо, маючи у своєму розпорядженні всю необхідну інформацію".

Нагадаємо, влітку торік Нацполіція спільно з ГПУ провела 150 обшуків у Києві, Одесі та Київській області, зокрема і в редакції медіахолдингу "Вєсти". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Екс-очільник ВМС розповів, як Янукович міг виїхати із Криму в Росію
Наступний матеріал
Заяви для ЗМІ Президентів України й Австрії у Відні – відео
Loading...