Штурм Жовтневого Палацу
Штурм Жовтневого Палацу Прес-служба Нацгвардії

"Кинули вибух-пакет у капюшон": унаслідок штурму Жовтневого постраждали 60 нацгвардійців

Інформація про інших травмованих під час акції нині уточнюється

Унаслідок недільних сутичок під Жовтневим палацом у Києві постраждали 60 нацгвардійців, 15 з них – шпиталізували. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії України.

Як стало відомо, загалом у середмісті столиці громадський порядок напередодні забезпечували близько 1 тисячі поліцейських та нацгвардійців. Однак учасники акції почали коїти масові безлади.

"Біля Жовтневого палацу учасники акції почали кидали петарди, застосували піротехніку, намагаючись прорватися всередину палацу, вчинили штовханину з правоохоронцями, пошкодили двері будівлі. На той момент у будівлі перебувало близько 800 глядачів, зокрема і діти. Демонстранти намагалися прорватися у хол будівлі", – уточнюється у повідомленні.

Серед постраждалих унаслідок сутичок – шість десятків гвардійців. 

"На місце виїхали карети швидкої допомоги. Після надання першої медичної допомоги 45 продовжили виконання службових обов'язків, а 15 було госпіталізовано: 13 – отруєння газом, 1 – травма обличчя, 1 – травма голови (у капюшон зимової куртки бійцю закинули вибуховий пакет, але завдяки тому, що на ньому були засоби захисту та шолом, вдалося запобігти значним ушкодженням)", – повідомили в Нацгвардії. 

А от інформація про інших травмованих нині уточнюється. 

Нагадаємо, 17 грудня прихильники Саакашвілі влаштували штовханину біля Жовтневого палацу, зокрема намагалися виламати двері будівлі. Раніше повідомлялося про щонайменше 30 постраждалих правоохоронців. 

Попередній матеріал
Штурм екс-Жовтневого палацу в Києві: Як відреагували іноземні дипломати
Наступний матеріал
ГПУ чекає Саакашвілі на допит
Loading...