Штурм Жовтневого Палацу
Штурм Жовтневого Палацу Прес-служба Нацгвардії

"Кинули вибух-пакет у капюшон": унаслідок штурму Жовтневого постраждали 60 нацгвардійців

Інформація про інших травмованих під час акції нині уточнюється

Унаслідок недільних сутичок під Жовтневим палацом у Києві постраждали 60 нацгвардійців, 15 з них – шпиталізували. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії України.

Як стало відомо, загалом у середмісті столиці громадський порядок напередодні забезпечували близько 1 тисячі поліцейських та нацгвардійців. Однак учасники акції почали коїти масові безлади.

"Біля Жовтневого палацу учасники акції почали кидали петарди, застосували піротехніку, намагаючись прорватися всередину палацу, вчинили штовханину з правоохоронцями, пошкодили двері будівлі. На той момент у будівлі перебувало близько 800 глядачів, зокрема і діти. Демонстранти намагалися прорватися у хол будівлі", – уточнюється у повідомленні.

Серед постраждалих унаслідок сутичок – шість десятків гвардійців. 

"На місце виїхали карети швидкої допомоги. Після надання першої медичної допомоги 45 продовжили виконання службових обов'язків, а 15 було госпіталізовано: 13 – отруєння газом, 1 – травма обличчя, 1 – травма голови (у капюшон зимової куртки бійцю закинули вибуховий пакет, але завдяки тому, що на ньому були засоби захисту та шолом, вдалося запобігти значним ушкодженням)", – повідомили в Нацгвардії. 

А от інформація про інших травмованих нині уточнюється. 

Штурм Жовтневого Палацу
/
Штурм Жовтневого Палацу
Штурм Жовтневого Палацу
/
Штурм Жовтневого Палацу
Штурм Жовтневого Палацу
/
Штурм Жовтневого Палацу

Нагадаємо, 17 грудня прихильники Саакашвілі влаштували штовханину біля Жовтневого палацу, зокрема намагалися виламати двері будівлі. Раніше повідомлялося про щонайменше 30 постраждалих правоохоронців. 

Попередній матеріал
Штурм екс-Жовтневого палацу в Києві: Як відреагували іноземні дипломати
Наступний матеріал
ГПУ чекає Саакашвілі на допит
Loading...