vesti-ukr.com

Київський суд скасував заборону на продаж алкоголю в МАФах

  Міська влада подала апеляцію на це рішення

  У вівторок, 29 листопада, Київський апеляційний адміністративний суд скасував заборону на продаж алкогольних напоїв у столичних МАФах. Про це повідомив народний депутат, радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, пише "Українська правда. Київ".

  "Мафовики виграли суд у першій інстанції, місто подало апеляцію. Сьогодні справу розглядав Апеляційний суд... Врешті суд прийняв рішення на користь мафовиків", – сказав депутат.

  Білоцерковець також розповів, що на судове засідання прийшло багато мафовиків, вони не пускали у приміщення інших активістів, відбулися сутички.

  Він назвав суд "продажним", але наголосив, що "наливайки" у Київ не повернуться. На своїй сторінці в Facebook він написав: "Заборона на продаж алкоголю в МАФах все одно буде продовжувати діяти, по суті суд вимагає від Київради прийняти рішення щодо повернення алкоголю, впевнений, що всі фракції не підтримають такої ініціативи. Крім цього, таким рішенням просто вноситься юридична суперечність, яку можна буде вирішити шляхом прийняття рішення Київради в якому функціонал МАФів, буде обмежений в переліку продажу алкоголю. Такі дії є виключно компетенцією місцевих рад".

  Нагадаємо, у березні Київрада заборонила продавати алкоголь у МАФах. Однак у липні Антимонопольний комітет зобов'язав міську владу скасувати це рішення.

  Попередній матеріал
  На трасі "Київ-Чоп" мікроавтобус занесло під колеса вантажівки – є загиблі
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Мінську навряд погодять "дорожню карту" – дипломат

  На столичному ринку неподалік метро "Лісова" знесли близько 30 МАФів

  Антимонопольний комітет повернув алкоголь в МАФи

  Услід за МАФами: Кличко звітує про закриття незаконних заправок