Київ
Київ 5 канал

Київ на в'їзд та виїзд поки не закривали – КМДА

  Читайте по-русски
  У разі погіршення епідеміологічної ситуації ухвалюватимуть інші рішення

  В'їзд до Києва не обмежували. Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації не ухвалював рішення щодо обмеження в'їзду до столиці. Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА з посиланням на радника Київського міського голови, секретаря Штабу Володимира Бондаренка.

  За його словами, в'їзд до столиці легковим транспортом дозволений. Водночас ще від 17 березня діє обмеження для в'їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення.

  При цьому посадовець наголосив: у разі погіршення епідеміологічної ситуації – ухвалюватимуть інші рішення.

  Володимир Бондаренко зазначив, що блокпости на в'їздах у Київ працюють вже тиждень. На них чергує поліція та муніципальна варта. Температуру на в'їздах здійснюватимуть поки що вибірково, у разі погіршення ситуації – ця процедура буде обов'язковою.

  Водночас у КМДА рекомендують обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України, якщо для цього немає нагальної потреби.

  Раніше народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко опублікував у Telegram розпорядження керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, згідно з яким не допускається в'їзд на територію Києва громадян без проведення термометрії на контрольно-пропускному пункті, громадян із ознаками ГРЗ, крім випадків направлення на обсервацію, карантин або госпіталізацію таких громадян.

  Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що кількість інфікованих коронавірусом у столиці збільшилася. Вже 74 особи в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19.

  Попередній матеріал
  Сергія Наєва призначили на посаду командувача об'єднаних сил ЗСУ
  Наступний матеріал
  Ще один випадок COVID-19 у Верховній Раді – у депутатки підтвердили діагноз
  Loading...

  Київ офіційно зупиняє рух громадського транспорту (оновлено)

  Віталій Кличко щодо ситуації в Києві в умовах карантину – брифінг

  Віталій Кличко щодо ситуації в Києві в умовах карантину – брифінг

  Введення у Києві протиепідемічних заходів та обмежень – брифінг

  Карантин у Києві: влада не братиме з підприємців орендної плати за комунальне майно

  Запровадження у Києві додаткових протиепідемічних заходів – брифінг