5 канал

"Кубок відкритих сердець": У Києві відбувся щорічного благодійний турнір з боулінгу задля "сонячних дітей"

За рахунок внесків та пожертв зібрали 155 тис. грн

"Кубок відкритих сердець" – за таку винагороду змагалися корпоративні команди під час щорічного благодійного турніру з боулінгу. Деталі знає кореспондент "5 каналу" Людмила Голоднік.

4-річні близнючки Вікторія та Ріана у гральній кімнаті стороняться однолітків. Дівчатка мають синдром Дауна і дитячий садок поки що не відвідують. Через особливості розвитку сестрички тільки-но вчаться розмовляти.

Трирічний Андрійко ще не говорить, проте фізично хлопчик розвивається за віком. Піти Андрійкові допомогли заняття з фізичної терапії. Їх хлопчик відвідував у центрі раннього розвитку благодійної організації "Даун Синдром".

Дмитро Попов, батько Андрія, говорить: "В самому центрі ти вже бачиш інших діток, які старші. Ти дивишся, що це не кінець світу, що це такі самі діти. Ніякого абсолютного горя немає, да? (цілує хлопчика – Ред.)".

Центр відвідують 60 "сонячних дітей". Щоби назбирати їм грошей на освітні програми, волонтери щороку влаштовують благодійний турнір із боулінгу – "Кубок відкритих сердець".

5 канал


Дмитро Яцкевич, директор центру раннього розвитку ВБО "Даун Синдром", звітує: "Зібрали загалом 155 тис. грн, що будуть спрямовані на відкриття додаткової групи – дошкільне навчання".

"Ми не можемо чекати,  як батьки, доки ці послуги стануть доступними на загальнодержавному рівні. І саме цьому присвячений щорічний благодійний турнір", – каже президент ВБО "Даун Синдром" Сергій Кур'янов.

Щороку організація влаштовує три спортивні заходи для корпоративних команд. Після змагання з боулінгу, охочих приєднатися до збору коштів благодійники закликають у травні пограти у міні-футбол, а у вересні - в пейнтбол.

Людмила Голоднік, Іван Вірченко, "5 канал"

 

Попередній матеріал
У Чернігові майже 300 осінніх призовників склали присягу на вірність Україні
Наступний матеріал
Авіація, бронетехніка й спецназ: У Харкові відбувалися масштабні антитерористичні навчання силовиків