Таїсія Повалій
Таїсія Повалій tochka.net

Концерту Повалій у палаці "Україна" не буде – що відомо

    Читайте по-русски
    На дати, коли мав пройти концерт Повалій, уже навіть заплановані інші заходи
    Ювілейного концерту Таїсії Повалій в Національному палаці мистецтв "Україна", який запланований на 10 грудня, не відбудеться. Про це сказав директор Національного палацу мистецтв "Україна" Роман Недзельський під час брифінгу в Києві, повідомляє "Укрінформ".

    "Концерту Таїсії Повалій в палаці "Україна" не буде, тому що не дотримана вся процедура... Якщо вона українська співачка, то повинна адаптуватися до того, що у нас сьогодні є. Якщо вона не адаптується, то соціум її не сприйме", – сказав Недзельський.

    Також він зазначив, що жодних попередніх угод із артисткою підписано не було, і від неї не отримали жодних афіш чи інформації про запланований сторонніми організаторами концерт. Недзельський додав, що на ці дати вже навіть заплановані інші заходи.

    Водночас на сайті національного квиткового оператора Karabas.com відбувався продаж квитків на концерт Повалій і припинився лише 14 серпня.

    Довідка. Таїсія Повалій – народна артистка України, народний депутат VII скликання від "Партії регіонів". Під час Революції Гідності в 2014 році Повалій активно гастролювала в Російській Федерації, зокрема виступала у Кремлі. Нині артистка продовжує брати участь у концертних заходах на території РФ.

    Як повідомляв 5.UA, 23 липня в Іnstagram співачка Таїсія Повалій анонсувала свій сольний ювілейний концерт "Сьогодні і назавжди" в Національному палаці мистецтв "Україна" 10 грудня 2019 року.

    Попередній матеріал
    Де в Україні пройдуть грози: прогноз погоди на 6 вересня
    Наступний матеріал
    Розміщене росіянами ППО в Криму може вражати цілі аж біля Києва – Скібіцький
    Loading...