Київська агломерація
Київська агломерація 5 канал

Кличко запланував створити "Київську агломерацію"

Наразі кияни мають клопіт через незадовільний стан доріг на під'їздах до міста та брак громадського транспорту

Міський голова столиці запропонував створити єдину агломерацію для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів. Про це повідомляє "5 канал". 

Як зауважив Кличко, щоденно до столиці приїздить на роботу півмільйона людей. Це майже третина населення Київської області, і це – додаткове навантаження на транспортну та соціальну інфраструктуру. А от витрати на її утримання несе столичний бюджет.

Саме тому, переконаний міський голова столиці, киянам та навколишнім громадам необхідно вирішувати такі клопоти разом. Зокрема, йдеться про ремонт доріг та громадський транспорт. Ще одна проблема – неузгоджене планування розвитку територій. Кличко пропонує головам прилеглих до Києва населених пунктів створити Раду агломерації та розробити алгоритм подальших дій.

"Не лише Києву – мешканцям – потрібні нові під’їзди до столиці. Однак, побудувати їх місто не може, бо це територія області. З іншого боку, навколо Києва йде масова забудова. Погоджуюсь з пропозицією, щоб наступну нашу зустріч ми почали з Меморандуму про співпрацю по раді агломерації", – зауважив київський міський голова.

"Механізм співпраці має бути максимально спрощений – не проводити додаткових виборів, а делегувати міського чи сільського або селищного голову від кожної місцевої ради і одного з депутатів. Виконавчим органом може бути місто центру – в даному випадку Київ", – розповів директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко. 

Попередній матеріал
В адміністрації Трампа наразі немає бажання приєднуватись до Нормандського формату – експерт
Наступний матеріал
Монетизація субсидії значно ускладнить процес їх оформлення – Розенко
Теги:
Loading...

У Києві запускають новий автобусний маршрут, що поєднає два береги – схема

"Київський метрополітен" планує підвищення тарифів приблизно на 50%

У Києві запустять новий автобусний маршрут