Віталій Кличко
Віталій Кличко Facebook / Виталий Кличко

Кличко про масові обшуки в Києві: Це небезпечний прецедент для всієї країни

Читайте по-русски
Про винуватість окремих осіб можна буде говорити лише після вироків суду, нагадав міський голова

Міський голова Києва Віталій Кличко прокоментував обшуки у столиці, які правоохоронці проводили напередодні, заявивши про політично мотивований тиск на міську владу. За його словами, це є небезпечним прецедентом для всієї України.

Відповідне відеозвернення Кличко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Я хочу звернутися до киян, до представників місцевого самоврядування, представників різних органів влади. І наголосити на наступному. Той сценарій, що сьогодні відпрацьовують на столичній владі, – небезпечний прецедент для всієї країни. Масові обшуки, що паралізують роботу комунальних підприємств і структурних підрозділів міської влади, і які тривають уже кілька місяців, є системним тиском. Політично мотивованим тиском на владу Києва. Ці дії спрямовані на дискредитацію столичної влади та мене особисто, та на створення перешкод для втілення важливих для міста і киян проєктів. І робиться це з однією метою – спаплюжити мою репутацію", – заявив міський голова.

Ще одна причина подій, за його словами, це спроба створити підґрунтя, аби призначити нового голову КМДА замість обраного киянами – всупереч чинній Конституції.

Також Кличко нагадав, що про винуватість окремих осіб можна буде говорити лише після вироків суду, що наберуть чинності.

"Бо зараз кричать про підозри, порушення, а потім все лусне як мильна бульбашка!" – зазначив він.

Столичний очільник запевнив, що будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу продовжується – попри намагання заблокувати цей процес "численними обшуками по колу".

Він акцентував на нагальній необхідності відновити роботу Інспекції з паркування. Він додав, що всі документи щодо діяльності інспекції – у відкритому доступі, тож із ними можна вільно ознайомитися.

Нагадаємо, напередодні правоохоронці прийшли з обшуками до КМДА, комунальних та підрядних підприємств у справі щодо будівництва столичного Подільського мосту.

Попередній матеріал
Окупанти у Криму знову провели обшуки: затримали 5 кримських татар
Наступний матеріал
"Акція про нагадування": рідні українських полонених прийшли під Офіс президента – включення
Loading...