retailers.ua

Десятки невідомих у камуфляжі вдерлися до ТЦ Gulliver – подробиці

Через постійні напади невідомих у камуфляжі пошкоджень зазнає приміщення та рухоме майно на поверхах 31-33 торговельного центру

У Києві 15 лютого невідомі у камуфляжі вдерлися до ТЦ Gulliver. Йдеться про приміщення, які раніше корупційним шляхом отримав міністр доходів і зборів часів Януковича Олександр Клименко, а нині їх контролює Нацагенція з повернення активів. Про це повідомило відомство на сторінці у Facebook

"Сьогодні, 15.02.2018, вчергове до приміщень Активів на 33-му поверсі вдерлися невідомі особи у камуфляжі, на чолі яких виступала особа, котра всім представлялася Оксаною Чепіжко. Силою і погрозами життю, представники Управителя і його охоронної фірми були виведені невідомими особами у камуфляжі із вказаних приміщень на вулицю. Знову в середину будівлі їх вже не впустила охорона торговельно-офісного комплексу з об’єктами громадського призначення Gulliver (літера "В")", – зазначено у повідомленні.

У Нацагентстві кажуть, що його працівникам постійно надходять погрози – під час кожного "візиту" невідомих у камуфляжі до приміщення.

Крім того, "від Управителя Активами постійно надходять повідомлення про те, що кожної ночі невідомі особи, в спеціальному спорядженні, в шоломах і масках, з битками та помповими рушницями, сокирами, застосовуючи вогнегасники та інший невідомий газ, намагалися силою зайти до приміщень Активів".

Також на адресу працівників Агенції постійно надходять різного роду погрози їх життю та здоров’ю, погрози вчинення насилля щодо їх рідних і близьких.

А через постійні напади невідомих у камуфляжі пошкоджень зазнає приміщення та рухоме майно на поверхах 31-33 ТЦ Gulliver.

Таким чином, уже протягом тижня власник Активів, а це – "Юнісон груп", а також численні озброєні невідомі особи в камуфляжі:

  • чинять перешкоди управлінню Національним агентством Активами (речовими доказами, на які накладено арешт у згаданому кримінальному провадженні);
  • унеможливлюють своїми активними агресивними діями виконання Національним агентством Ухвали, а також вимог статті 100 Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК України) та статей 1, 9, 19, 21 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів";
  • завдають постійної руйнації, наносять численні пошкодження, як приміщенням Активів, так і рухомому майну, що в ньому перебуває;
  • погрожують постійно життю та здоров’ю, як працівникам Національного агентства, так і працівникам Управителя Активами і його охоронної фірми.

Відповідне звернення Нацагентство вже спрямувало до ГПУ та Нацполіції.

Нагадаємо, 8 лютого правоохоронці Нацагенції із повернення активів силою взяли контроль над трьома поверхами столичного торговельного центру Gulliver (31-33 поверхи). Тим орендарям, які на цих поверхах мали офіси, порадили оперативно скласти нові контракти. Йшлося, зокрема про медіа-холдинг "Вєсті". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"РосЗМІ напоготові": штаб АТО попереджає про провокації терористів в ОРДО
Наступний матеріал
У 2017 році найприбутковішим для "УЗ" став потяг "Київ – Москва" – який найбільш збитковий
Loading...