Назаренко і Тацій
Назаренко і Тацій колаж 5.ua

Депутат Київради та заступник головного архітектора столиці звинуватили один одного у побитті

  Читайте по-русски
  Один начебто в лікарні з підозрою на струс мозку, інший – написав заяву до поліції

  Хто кого побив? Київські чиновник і депутат – звинуватили один одного у побитті. Про це вони обидва повідомили у Facebook.

  Заступник голови Департаменту містобудування КМДА Юрій Тацій заявив, що до нього в кабінет без попередження зайшов агресивно налаштований депутат Київради Володимир Назаренко. Він нібито ображав голову департаменту, знищив частину документів, які лежали на столі, а потім кілька разів вдарив його. Зараз Тацій начебто перебуває в лікарні з підозрою на струс мозку.

  Сам депутат Назаренко ж запевняє, що це саме Тацій на нього напав, намагаючись приховати корупційні документи. За його словами, на місці вже працює поліція, а він написав відповідну заяву.

  "Власне, щойно у приміщенні Департаменту містобудування та архітектури заступник головного архітектора пан Юрій Тацій здійснив напад на мене. Вдарив мене по обличчю, принижував мою офіцерську честь. Все через те, що я хотів ось ці документи – корупційні, земельні документи – переглянути і віднести й покласти на стіл до головного архітектора міста Києва, разом з паном Тацієм", – заявив Назаренко.

  Попередній матеріал
  Кабмін звільнив голову Держагентства лісових ресурсів – подробиці
  Наступний матеріал
  На Донбасі біля Невельського поранено українського бійця – подробиці
  Loading...