5 канал

Битва оркестрів: Під ВР діти з маленьких сіл та містечок влаштували справжнє музичне шоу

Кожен оркестр виходив виступати під акомпанемент оркестру військового

Битва оркестрів під Верховною Радою. Дитячі колективи з маленьких сіл та містечок з'їхалися до Києва на змагання. Під пильним оком журі і за моральної підтримки оркестру Збройних сил України дітвора на духових інструментах грала народні пісні і світові хіти.

Маленький Максим і його велика туба. 5 кілограмів він гордо носить на собі. І розкриває таємницю – все, що велике, насправді простіше. Тому й обрав тубу.

А це Антон і його саксофон. За три дні вивчив мелодію, яка йому знадобиться, коли трохи виросте. Щоб дівчата заслухалися. Грає пісню з "Титаніка".

Велику битву під стінами Верховної Ради починає оркестр Антона. Вони приїхали з села Ківшовата, що на Київщині. Жодне гуляння в рідному районі без них не обходиться. У цього оркестру щільний графік і посилені ранкові репетиції.

Сергій Недужий, диригент оркестру з Ківшоватої, розповідає: "Розпочинаємо наші заняття о 7:30. Перед школою дітки свіжіші.

І самокритичні. Після виступу валторнист Антон професійно відповідає на запитання, чи все вдалося: "Як на мене, так собі. Трубачі не той бемоль взяли".

У оркестрі з Кагарлика виділяється Сашко. В чорних окулярах, ефектно тягне баритоном. Оркестри з усіх сил дули і притягували перехожих. Маленька Аня уже й собі побігла шукати інструмент. І кожен музика по-своєму пояснював, чому має перемогти саме його оркестр. 

"Бо ми хочемо поїхати на море. А там роздають путівки переможцям? так, в Одесу", – каже Ярослав Мельник, музикант із Василькова.

Кожен оркестр виходив виступати під акомпанемент оркестру військового. А журі змагань очолив головний військовий диригент країни.

 Володимир Дашковський, начальник військово-музичного управління ЗСУ, говорить: "Дай Бог, хай вони грають, хай вони рісують, хай вони танцюють, але не тримають в руках якісь снаряди, якусь зброю. Зараз тяжкі часи, а в них хай будуть щасливі часи".

Ольга Петрів та Анна Кудрявцева, "5 канал"

Попередній матеріал
У музеї Української революції показали унікальні речі лідера ОУН Євгена Коновальця
Наступний матеріал
Аваков: Деякі антикорупціонери заробляють більше, ніж самі чиновники
Loading...