press-post.net

"Бориспіль" розвиватиметься як хабовий аеропорт – гендиректор

  На летовищі уже запланували дещо модернізувати - йдеться про проект інфраструктурного розвитку аеропорту

  Столичний "Бориспіль" розвиватиметься як хабовий аеропорт. Таке рішення виголосили на нараді щодо розвитку ринку авіаперевезень в Україні за участі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, повідомляє гендиректор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін у Facebook

  "Перш за все, ми на рівні Кабінету Міністрів України дійшли до спільного знаменника про те, що "Бориспіль" розвиватиметься як хабовий аеропорт, оскільки ця модель розвитку вже довела свою економічну ефективність. Це поняття буде внесено до Стратегії розвитку транспортної галузі в частині авіаційного транспорту", - відзначив гендиректор летовища.

  Він також розповів, що прем'єр підтримав ініціативу адміністрації аеропорту "Бориспіль" щодо інфраструктурного розвитку. Зокрема, йдеться про розширення галереї діючого терміналу, розширення перону біля терміналу D, розширення транзитної зони, модернізацію багажної системи, реконструкцію другої злітно-посадкової смуги у п'ятирічний термін, запуск центральної заправної станції.

  Також на нараді обговорювалися перспективи регіональних аеропортів для розвитку української авіації, зокрема - можливості регіональних аеропортів обслуговувати авіакомпанії, що нині розвивають "лоукост модель".

  Окремо було виділено великий блок питань щодо здешевлення внутрішніх перевезень - принципи оподаткування, зменшення вартості авіапалива тощо.

  "Найближчим часом буде сформована міжвідомча робоча група, яка займатиметься відпрацьовуванням усіх названих вище питань. У нас великі плани і велике бажання працювати", - відзначив Павло Рябікін. 

  Попередній матеріал
  "Перемир'я" в АТО: активізувались снайперські групи ворога, загинув боєць ЗСУ
  Наступний матеріал
  Луценко анонсував подання на зняття недоторканності з нардепа через бурові вишки
  Loading...