http://petshopposts.com

"Бюро знахідок" у Києві: в онлайн-сервісі назвали найцікавішу знахідку

  Серед втраченого мешканці столиці реєстрували дрони, велосипеди, ксерокопії рецептів, та найцікавішою виявилася "жива знахідка" в Бюро

  У прес-службі КМДА повідомили результати роботи онлайн-сервісу "Бюро знахідок" у столиці за 8 місяців.

  Так, оператори Контактного центру в Києві зареєстрували більше 150 звернень від киян про знайдені або загублені речі, з них 107 – про втрачені та 44 – про знайдені речі. 

  "Переважно кияни звертаються щодо загублених документів, таких як "Картка киянина", паспорт, водійські та пенсійні посвідчення, дипломи тощо. Окрім того, надходили дзвінки стосовно загублених гаманців, мобільних телефонів та обручки", – зазначається в повідомленні.

  Також представники сервісу кажуть, що найцікавішою стала знахідка папуги, про втрату якого повідомила його господарка. "Також серед оголошень про втрату реєстрували дрони, велосипеди, запчастини від моторного човна, ксерокопії рецептів", – йдеться в повідомленні.

  Як відомо, КБУ "Контактний центр міста Києва" долучився до проекту "Бюро знахідок" у січні цього року. Аби відшукати загублені чи повернути знайдені речі власникам, мешканцям столиці потрібно звернутися до "Контактного центру міста Києва 1551".

  Повідомлення про знайдені або загублені речі можна залишити, зателефонувавши за номерами 15-51 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (з мобільного). При цьому необхідно лише надати стислу інформацію про загублену чи знайдену річ та свої контакти для зворотного зв’язку.

  Попередній матеріал
  Хакери дісталися "Укрпошти": другу добу сайт компанії працює з перебоями
  Наступний матеріал
  Я хмари розжену руками: В Україну йде антициклон "Катя"

  "Загублений": молодик заснув у надувному батуті на Херсонщині, а прокинувся в анексованому Криму

  Містичний потяг з коштовностями: у Польщі відтворюють загублений нацистський ешелон

  Закоханий невдаха загубив обручку в океані під час освідчення