Ukrainian Fashion Week 2020
Ukrainian Fashion Week 2020 "5 канал" / Ірина Сисак

"Be sustainable!": у Києві стартував Ukrainian Fashion Week – включення

Читайте по-русски
Показ мод відкрило дефіле моделей молодих дизайнерів – вперше за 46 сезонів UFW

У Києві в суботу в Мистецькому Арсеналі стартував Ukrainian Fashion Week. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ірина Сисак, яка спостерігала за відкриттям.

Показ мод відкрило дефіле моделей молодих дизайнерів – вперше за 46 сезонів UFW. Далі шоу продовжать колекції резидентів українського тижня моди – відомих українських дизайнерів.

Головний акцент цього сезону – Be sustainable! – тобто відповідальна, стала та свідома мода. Для дизайнерів – шити одяг з екологічних матеріалів, а для споживачів – масово не скуповувати речі та довше носити одяг.

"Найважливіше це все таки наш акцент ще на свідомому споживанні. Це розмови про те, що ми дуже завинили перед планетою. Тим, що ми купуємо не дуже якісні речі і цим стимулюємо їхнє виготовлення", – пояснила Ірина Данилевська, засновниця та голова оркомітету показу.

Серед тенденцій, які переважали першого дня показу – маскулінний стиль в жіночому одязі – гострі лінії та строгі піджаки. Щодо кольорів – здебільшого це темні кольори: темно-зелені, темно-коричневі у контрасті із білим. На подіумі були також червоний колір, а також різні відтінки салатового і блакитного.

Подивитися на сезон 2020-2021 прийшло кілька сотень відвідувачів. 

Ukrainian Fashion Week 2020
Ukrainian Fashion Week 2020"5 канал" / Ірина Сисак

Попередній матеріал
Несла ліки хворому бійцю: у 93-й ОМБр назвали ім'я загиблої від снаряду терористів бойового медика
Наступний матеріал
"Чого боїться російська пропаганда?": новий голова Інституту нацпам'яті Антон Дробович у "Рандеву з Яніною Соколовою" – анонс
Loading...