автомобілі
автомобілі wikimedia.org

9 травня в Києві дещо зміниться рух громадського транспорту

  У зв'язку з проведенням заходів до Дня пам'яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у центральній частині Києва буде внесено зміни в маршрути руху громадського транспорту

  Про це повідомляє прес-служба КМДА.

  "У зв’язку з проведенням заходів до Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у центральній частині міста, в разі закриття руху транспорту працівниками Національної поліції вулицями І. Мазепи та Лаврської, на час закриття буде внесено оперативні зміни в траси руху автобусних маршрутів загального користування №№24, 55, 62 та тролейбусного маршруту №38, виключивши їхній заїзд на вищезазначені вулиці", – йдеться в повідомленні.

  Також нагадаємо, що у столиці 9 травня з 07:00 до 15:00 буде обмежено рух транспортних засобів в обох напрямках та пішоходів на вулиці М. Грушевського (від провулку Кріпосного до площі Арсенальної), вулиці Московській (від Кловського узвозу до площі Арсенальної), вулиці Лаврській, площі Слави, вулиці Мазепи, алеї Героїв Крут, провулку Запечерному, вулиці Омеляновича-Павленка (від площі Слави до вулиці Левандовська), провулку Бутишева (від площі Слави до вулиці Левандовська), провулку Лаврський, вулиці Цитадельній (від вулиць Лейпцизької до Лаврської). Окрім цього, у місті будуть посилені заходи безпеки.

  Попередній матеріал
  Порошенко і Меркель обговорили ситуацію на Донбасі
  Наступний матеріал
  Активістка: Затриманого у селі Морське кримчанина везуть в Краснодарський край

  У Києві обмежено рух транспорту на Південному мосту

  У Києві знімуть "веселку" з Арки дружби народів

  До уваги водіїв: У центрі Києва обмежать рух через відкриття Євробачення-2017

  У Києві сьогодні вночі обмежать рух транспорту на Лівобережній площі

  У КМДА попереджають про тимчасове обмеження руху у центрі столиці

  У Києві буде обмежено рух транспорту на мосту через Русанівський канал