Поліція, навчання
Поліція, навчання youtube.com

13 тисяч патронів за 5 днів – на Київщині пройшли масові навчання поліцейських з практичної стрільби

Читайте по-русски
В останній день інструктори влаштували змагання для виявлення найкращих

У Київській області пройшли спеціальні семінари з практичної стрільби для українських поліцейських. За 5 днів було витрачено 13 тисяч патронів. А в останній день інструктори вирішили влаштувати поліцейським змагання. Усе це на власні очі бачили журналісти "5 каналу".

Олена Юнко приїхала зі Львівської області. Працює інспекторкою з професійної підготовки патрульної поліції Львівської області вже 5 років. Каже, що семінар – хороша нагода вдосконалити навички, адже професіоналізм, швидкість і реакція в цій справі на першому місці. 

"Для того щоб зреагувати на загрозу, поліцейському потрібно до півтори секунди. В принципі, на цих заняттях, що означають ці півтори секунди? Щоб поліцейський зміг вийняти зброю з кобури, дослати патрон до патронника, і, в принципі, над цим саме тренери працювали, щоб ми навчилися швидко реагувати на ту чи іншу загрозу і з влучністю вражати її", – розказала Олена.

Мета семінару – вдосконалити навички поліцейських інструкторів зі стрільби, аби ті, приїхавши до себе, могли професійно навчати своїх колег. Наприкінці головний етап – змагання учасників.

"У вправах є рухи, є велика кількість мішеней. Картонні мішені вражаються щонайменше двома заліковими пострілами, металеві мішені повинні впасти для заліку, тобто влучання в нижню частину металевої мішені не призводить до падіння, потрібно влучити лише у верхню частину", – пояснює тонкощі семінару інструктор курсу Микола Микуліч.

Найвправнішим стрілком став Микола Матвієнко з київської поліції, чоловік працює інструктором уже 5 років. Говорить, результатом задоволений. Ділиться кількома лайфхаками своєї перемоги:

"Найважливіше в стрільбі – впоратися з самим собою. Позаяк ти по суті змагаєшся тільки сам із собою, зі своїми нервами, зі своїми якимось погрішностями. Треба виходити холоднокровним, треба звертати увагу тільки на себе, не дивитися на інших, працювати над собою".

За 5 днів семінарів учасники разом з інструкторами вистріляли майже 13 тисяч патронів. За підсумками кожен отримав спеціальний сертифікат. Перший тренінг був пробним. У Нацполіції кажуть: усе вдалося. Тому наступний вишкіл проведуть через кілька тижнів. 

Катерина Ментус, Анна Кудрявцева, "5 канал"

 

Попередній матеріал
У мережі з'явилося відео обшуку автомобіля посла України білоруськими прикордонниками
Наступний матеріал
Як триває слідство у справі Балуха; чого чекати від епідемії COVID-19 восени – "Інфовечір"
Loading...

На навчаннях у Тихому океані атакували та потопили десантний корабель США – відео

У Лондоні вже розпочала роботу школа Санта-Клаусів: які традиції доведеться змінити через COVID-19

США виявили російську субмарину біля своїх берегів

На трасі Київ – Чоп сідатимуть бойові винищувачі – рух дорогою обмежать

Шукачі-добровольці: як у Львові команда волонтерів допомагає поліції знаходити зниклих

Міноборони Білорусі оголосило про військові навчання біля кордону з Литвою