Житомирські лялькарі святкують свято лялькового актора

  Свято іграшкового актора відзначають працівники та прихильники театру ляльок. Житомирські лялькарі святкують в робочій атмосфері. Кажуть, для них їхній театр - це щоденне свято.

  У Житомирському академічному театрі ляльок іграшкові актори мають неабияку популярність. За кулісами театру знайдеться лялька до будь-якої казки. Є й маріонетки-пенсіонери. Цьому ведмедю вже 35 років, але викидати його не збираються, бо на його виставах виросло не одне покоління юних глядачів.

  Валерій Островський, заступник директора Житомирського театру ляльок: "Сами приходили, детей приводили, и внуков приводят".

  Працівники театру впевнені, лялька може передати емоцію не гірше, ніж драматичний актор.  

  Юрій Тарасенко, режисер: "Це найкращий актор. Йому можна передати все, що ти думаєш".

  Ляльководи запевнюють - діти – найщиріший глядач та найвиваженіший критик. Якщо вистава малечі не подобається – це завжди помітно. Театрали впевнені - лялька ніколи не втратить актуальності. Найкращим доказом є те, що впродовж 75 років театр не втрачає свого юного глядача. 

  Мама, дівчинки: "Ми сьогодні прийшли сюди вперше. Я боялася, що вона не все зрозуміє, чи не висидить всю виставу . Але приємно вражена, бачу, що дитині дуже сподобалося".

  Дівчинка: "Я ось привела сестричку, бо всі казки - дуже захоплюючі і добрі".

  Оксана Трокоз, Роман Гринь, "5 канал"

  Попередній матеріал
  "Візир" знову оголошений незаконним
  Наступний матеріал
  Нових ударів по Триполі завдали війська міжнародної коаліції
  Теги: