Ада Роговцева
Ада Роговцева Офіційний сайт Президента України

"Збираю прекрасних людей, як намистини": кілька слів про творчий вечір Ади Роговцевої

Хоча свій 80-річний ювілей Роговцева відзначила ще влітку, проте саме сьогодні, в розпал театрального сезону – вирішила зібрати навколо себе близьких їй людей

Творчий вечір артистки Ади Роговцевої триває у столиці. Хоча свій 80-річний ювілей Роговцева відзначила ще влітку, проте саме сьогодні, – у розпал театрального сезону – вирішила зібрати навколо себе близьких їй людей. А це – і колеги по сцені, і волонтери та військові, яким Ада Роговцева допомагає від початку російської агресії. Із зали театру – кореспондент "5 каналу" Ольга Петрів.

Творчий вечір народної артистки та Героя України Ади Роговцевої влаштували у Театрі імені Вана Франка. "Незламна" і "тендітна" – дужа багато компліментів отримує Ада Миколаївна. Вона є, без перебільшення, легендою українського театру та кіно. За свої 80 років, вона 58 – провела на сцені, і 35 – присвятила Театру російської драми імені Лесі Українки із знаменитою роллю Гелени у "Варшавській історії" Едуарда Митницького. Глядачі цього вечора мають змогу подивитися на головні перевтілення Ади Роговцевої як на екрані, так і на сцені. Разом із провідними акторами київських театрів артистка грає фрагменти своїх найяскравіших спектаклів.

Почався вечір зі звернення Ади Миколаївни до глядачів та слів любові до публіки. "От питають журналісти, де ви берете сили у свої 80, оце там стрибати по світах. Тільки тому, що мені завжди Господь назустріч посилав людей. Я їх збираю, тих прекрасних людей, як намистини. Хочеться їх всіх обійняти, забрати в свою душу, зігріти. І головне – захистити. Тож давайте захищати одне одного, а тим самим ми зможемо захистити нашу землю", – звернулася вона.

Як видатна акторка отримала з рук Президента Петра Порошенка премію імені Олександра Довженка за внесок у світове кіномистецтво, як зірвала овації та як проходив творчий вечір – дивіться у включенні:

Дивіться також фотогалерею:

Яскрава фотосесія у вбранні від модних брендів: 53-річна Моніка Беллуччі знялася для італійського журналу

Моніка Беллуччі
/
Моніка Беллуччі
Моніка Беллуччі
/
Моніка Беллуччі
Моніка Беллуччі
/
Моніка Беллуччі
Моніка Беллуччі
/
Моніка Беллуччі
Моніка Беллуччі
/
Моніка Беллуччі
Моніка Беллуччі
/
Моніка Беллуччі
Моніка Беллуччі
/
Моніка Беллуччі

Попередній матеріал
Понад 2,5 млн українців отримали надбавку до пенсії від тисячі гривень і вище
Наступний матеріал
ВІЛ – це не вирок: Історія інфікованої жінки та чудової матері двох дітей
Loading...