http://womo.com.ua

Замість "Нової хвилі" у Юрмалі проходить фестиваль українського гумору "Made in Ukraina"

  Організатори стверджують: "це наша відповідь "Новій хвилі"

  У Латвії вперше відбувається фестиваль українського гумору і музики "Made in Ukraina". Надвечір 21 липня на Ратушній площі у Ризі просто неба відбулася презентація-концерт фестивалю за участю акторів "Кварталу 95" та відомих українських виконавців, серед яких Руслана і Тіна Кароль. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Зазначається, що фестиваль триватиме три дні, з 22 по 24 липня. Усі заходи відбудуться у концертному залі "Дзінтарі" у Юрмалі. програмою заплановані гумористично-музичні програми: "Вечірній квартал. Бінефіс", "Ліга сміху. Літній кубок", "Юрмаліто".

  Крім того, стало відомо, що на центральній вулиці Юрмали розгорнуть український етно-ярмарок.

  "Ми хочемо показати, наскільки Україна різнобічна, наскільки вона красива. Буде все, що пов’язано з Україною. Можна буде красиво одягнутися, смачно поїсти, послухати гарну музику і, звичайно, від душі насміятися. Ми спробуємо виправити помилки політиків. Якщо ЄС не йде в Україну, то ми прийдемо до ЄС", – зазначив художній керівник "Студія Квартал 95" Володимир Зеленський.

  "На відміну від "Нової хвилі", на фестивалі "Made in Ukraina" не буде парканів і відгороджень акторів і виконавців від глядачів. Мистецтво і гумор дійсно піде в маси. У цьому сенсі "Новій хвилі" до нас далеко. Це наша відповідь "Новій хвилі". "Made in Ukraina" – наш дебют у такому форматі і сподіваюся, він вдасться", – підкреслив член команди "Студія Квартал 95" Євген Кошовий .

  Як стало відомо, загалом для організації фестивалю в Латвію з України приїхала команда з 300 чоловік.

  Нагадаємо, 15 липня в Одесі стартував VII Міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч за гран-прі Одеського кінофестивалю, Золотого Дюка і 10 тисяч євро, змагатимуться 12 стрічок з усього світу. 

  Попередній матеріал
  Національний олімпійський комітет встановив грошові премії для медалістів Олімпіади у Ріо
  Наступний матеріал
  Журналіст: У Туреччині сидить більше журналістів у в'язницях, ніж у будь-якій країні світу
  Теги:
  Loading...

  В Одесі стартував VII Міжнародний кінофестиваль

  "Купальські роси" на Житомирщині: Фестиваль зібрав більше 20 тисяч гостей

  На Полтавщині стартував VIII фестиваль народних промислів

  BestRoboFest: У Дніпрі проходить фестиваль робототехніки