За тиждень стартує Міжнародний фестиваль кіно про права людини

  Шістдесят документальних фільмів з усього світу покажуть у Київському будинку кіно. За тиждень там стартує Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини.

  Це вже восьмий такий захід, усі кінопокази - безкоштовні. Цьогоріч приїдуть знані чеські та польські документалісти Мирослав Янек та Марчин Кошалка, а також популярний російський режисер Павел Костомаров. Покажуть також фільм "Серійні убивства у країні Путіна" французької режисерки. У конкурсній програмі змагатимуться 30 стрічок, з яких лише одна українська. А відкриє фестиваль німецький фільм "Інший Челсі". У ньому йдеться про донецьких шахтарів, футбольний клуб "Шахтар" та чинного президента України. Ідея стрічки у тому, що бізнес, політика і спорт - нерозривні.

  Роман Бондарчук, член відбіркової комісії фестивалю: "Таких фільмів ви не побачите ні по телевізору, ні не скачаєте з інтернету. Це рідкісний у нас жанр креативної документалістики, який в нас практично зник".

  Володимир Яворський, засновник фестивалю: "І цей фестиваль має складову дуже важливу - щоб люди не опускали руки і боролись за свої права".  

  Попередній матеріал
  Янукович: відкриття НСК "Олімпійський" можуть перенести на жовтень
  Наступний матеріал
  Радіоактивна хмара з Японії дісталася США
  Теги: