Василь Сліпак
Василь Сліпак 5.ua

За що загинув Василь Сліпак: які кадри увійшли до стрічки про видатного українського співака та воїна

В ефірі програми "Кіно з Яніною Соколовою" у суботу, 21 жовтня, о 13:10 автори фільму "Міф" Леонід Кантер та Іван Ясній розказали про роботу над стрічкою про українського героя

У суботу, 21 жовтня, о 13:10 автори стрічки "Міф" про життя видатного співака та воїна Василя Сліпака розказали про те, як проходила робота над створенням фільму.

Варто зазначити, що робота Леоніда Кантера та Івана Яснія над кіноісторією про видатного українського співака і воїна Василя Сліпака триває вже більше року.

До створення стрічки долучилися тисячі людей, що допомогли по крихтах зібрати відео- та фотофрагменти життя Великого Українця. Доброчинці з усього світу надіслали кошти на виробництво фільму. На завершальному етапі плече підтримки підставило також Держкіно України. 

На екрани українських кінотеатрів "Міф" вийде в січні 2018-го. Дивіться повне відео програми:

Тож не пропустіть у суботу, 21 жовтня, о 13:10 автори кіноісторії про Василя Сліпака розкажуть про те, як працювали над створенням стрічки та з якими труднощами зіштовхнулися в процесі роботи.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Андрія Лисенка – трансляція завершена
Наступний матеріал
У Харкові знову сталося ДТП зі смертельними наслідками – подробиці
Loading...

"Він прожив з людьми 40 років, а завтра йому їх треба вигнати": Чого чекати від нової української трагікомедії "Мир вашому дому"

"Кіно з Яніною Соколовою": ексклюзивні подробиці про першу українсько-італійську чорну комедію "Ізі"

Жах історії: ексклюзивні подробиці створення фільму "Червоний" у "Кіно з Яніною Соколовою"