5 канал

"Він прожив з людьми 40 років, а завтра йому їх треба вигнати": Чого чекати від нової української трагікомедії "Мир вашому дому"

Фільм знято за мотивами вистави "Тев'є Тевель"

Бачили виставу "Тев'є Тевель"? Тепер маємо український фільм "Мир вашому дому" – нова українська трагікомедія, яка із 26 жовтня 2017 року виходить в український прокат. Чому варто піти? Про це у субота, 7 жовтня, у програмі "Кіно з Яніною Соколовою" на "5 каналі" режисер Володимир Лєрт та український актор Віктор Андрієнко.

Довідка. Тев'є-Тевель - вистава Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, поставлена за українським перекладом Миколи Зарудного п'єси російського драматурга Григорія Горіна "Панахидна молитва", написаною за мотивами збірки оповідань Шолом-Алейхема "Тев'є-Молочар". Прем'єра вистави відбулася 23 грудня 1989 року. Вистава є одним з найуспішніших проектів на українській театральній сцені останніх двох десятиріч  завжди проходила з аншлагом, а квитки на спектакль були надзвичайним дефіцитом. У циклі оповідань "Тев'є-молочник" Шолом-Алейхем дійснив художній аналіз соціальних проблем єврейського народу у царській Росії. Через яскраві образи маленьких людей, їх боротьбу за існування, гострій критиці піддано буржуазне суспільство на зламі XIX-XX століть.

"Він прожив з цими людьми 40 років. А завтра йому їх треба вигнати. А до цього треба було впривести і зробити погром. Ти уявляєш, що повинен відчувати мій герой? До цього ми шуткуємо, дурня валяємо. Там страшна сцена", – розповідає про свого персонажа український актор та режисер театру й кіно Віктор Андрієнко. 

Дивыться поане відео програми:

Попередній матеріал
Тетерук: Визнання Росії агресором на законодавчому рівні не дасть їй можливості брати участь у миротворчій місії на Донбасі
Наступний матеріал
Особливий статус ОРДЛО: Президент підписав закон, яким створюються умови для мирного врегулювання ситуації на Донбасі
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": актор театру і кіно, людина-епоха Анатолій Хостікоєв в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": зірка театру та кіно Римма Зюбіна в ефірі "5 каналу"

"Попросили" з прес-конференції: зірка "Голодних ігор" відмовилась спілкуватися із росЗМІ

Голлівудська акторка по-доброму позаздрила українській співачці Lama

Відомий таксист Насері загримів у "Чистилище"

Трагічна смерть: помер один з акторів серіалу "Фізрук"