Голлівудська акторка по-доброму позаздрила українській співачці Lama

aif.ua

Американська акторка і собі захотіла "таких" проблем в аеропортах

Голлівудська акторка Аліса Мілано по-доброму позаздрила красі української співачки Lama. Про таке повідомляє Viva.

Українська співачка Lama привернула увагу голлівудських знаменитостей і світових таблоїдів.

Справа в тім, що нещодавно Наталя Дзеньків, яка є фронтвумен гурту Lama, в турецькому аеропорту не хотіли пропускати співробітники паспортного контролю. А все тому, що не повірили в паспортний вік українки через те, що Lama занадто молодо виглядає, як на свій вік – а їй 41. Зауважимо, що у Наталі могли виникнути серйозні проблеми, якби не туристи, які впізнали в ній українську зірку.

Новину про курйоз опублікували таблоїди Америки, Великобританії, Німеччини, Австралії, Індії, Іспанії, Швейцарії, Чехії, Індонезії, Азербайджану та інших країн. Несподівано історія набула такого резонансу, що його не оминула увагою і голлівудської акторки – зірки серіалу "Зачаровані" Алісси Мілано.

Так, американська актриса, які нині 44 роки, зробила репост цієї новини з американського таблоїду Rare America і на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook поділилась з шанувальниками враженням від прочитаного про красу української співачки.

"Я теж не проти, якщо у мене виникнуть такі проблеми в аеропорту #foreveryoung", – написала Мілано, додавши до посту хештег "вічно молода".

Як повідомляв 5.UA, у серпні 2017 року голлівудські актори Міла Куніс та Ештон Катчер відвідали Чернівці.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ