dt.ua

"ЗА ЧАЙ.COM": актриса Віталіна Біблів в ефірі "5 каналу"

Почаюємо нині про те, як змінилися столична сцена та глядач за останні роки, після виходу з "русскава міра"; чи можна навчити "доброго смаку" та совісті в "розхристаному" суспільстві

Вона любить Молодий театр і драматургію Павла Ар'є, а її як актрису любить режисер Стас Жирков. І глядачі серіалів та кіно, столичні театрали люблять її. І критики – була номінанткою премії "Київська пектораль" – 2016 (найкраще виконання жіночої ролі другого плану у виставі "Сталкер"). І творча молодь її любить – викладає в Київському коледжі культури і мистецтв. Актриса Віталіна Біблів завітає на нічні чаювання. 

Вона бачила зблизька недо-кандидата в президенти Зеленського і вдруге знялася в його серіалі "Слуга народу-2. Вiд любовi до iмпiчменту". З найближчих прем'єр – супер-зоряна комедія "11 дітей з Моршина" (Роговцева, Горянський, Єфименко, Бабкін, Корогодський та інші). І минулий рік проводжає з добротою стрічкою "Брама", де Віталіна Біблів зіграла Славу, доньку Баби Прісі.

Як змінилися столична сцена та глядач за останні роки, після виходу з "русскава міра"; чому глядач в театрі та в житті "голосують" по-різному; чи можна навчити "доброго смаку" та совісті в "розхристаному" суспільстві. Дивіться сьогодні о 22:00.

Попередній матеріал
Уже 22 українських моряки оголосили себе військовополоненими
Наступний матеріал
Штаб: Окупанти стріляли з мінометів, один військовослужбовець поранений
Loading...

Том Хенкс нагодував відвідувачів ресторану в Каліфорнії – фото

"ЗА ЧАЙ.СОМ": data-журналіст Роман Кульчинський в ефірі "5 каналу"

Бородатий і неймовірно зворушливий: красень Джейсон Момоа знявся в домашній фотосесії – ФОТО

"ЗА ЧАЙ.СОМ": кандидат наук, доцент, релігієзнавець Андрій Юраш в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, продюсер і сценарист Тоня Ноябрьова в ефірі "5 каналу"