5 канал

Співачка Юлія Лорд: Маємо створити свій культурний простір і займатися просвітництвом

Ми маємо створити свій культурний простір, а водночас займатися просвітництвом і власною пропагандою. Таку думку висловила українська співачка Юлія Лорд.

В ефірі передачі "За Чай.com" чаювали з Юлією і про шоу-біз, і політику, і про те, чи політика має заповзати в шоу-біз. Про те, як патріоту не перетворитися на "корисного патріота", про пофігістів, колаборантів та руссомірців в аудіо-просторі країни. Про формулу "скажи що ти слухаєш – і я скажу хто ти", про культурний опір, любов і ненависть.

"Бійцям потрібна пісня, щоб іти у бій. Вони слухають українські пісні, коли їдуть на бойові завдання" – це Юля Лорд після відвідин хлопців на фронті.

Довідка

Співачка Юлія Лорд (справжнє ім'я – Юлія Лордкіпанідзе). Лауреат фестивалю "Червона рута", після чого увійшла до мистецької майстерні Тараса Петриненка, переможець у номінації "Відкриття року-98", у 1999-му стала лауреатом премій "Nova Records Awards": "Найкращий відеокліп", "Свобода творчості" і "Прорив року". У 2000-х Юлія Лорд співпрацює з групою "Скрябін" – її чути на низці альбомів Кузьми та Ко, долучається до спільного музичного проекту "Еутерпа". Сольну кар'єру відновила у 2008-му.

Попередній матеріал
В Одесу увійшов французький фрегат "Ла Файєтт" – відео
Наступний матеріал
Загострення на фронті: Ворог гатить із танків та артилерії, десятеро бійців поранено
Loading...

СБУ заборонила в'їзд до України 16 російським журналістам і діячам шоу-бізнесу

На Львівщині зірки шоу-бізнесу зіграли у футбол з демобілізованими прикордонниками (фото)

Зірки українського шоу-бізнесу передали свої роботи на благодійність, аби допомогти дітям з Донбасу