5.ua

Яценюк зустрівся з нобелівським лауреатом з літератури 2010-го року

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з визначним культурним і громадським діячем, письменником, лауреатом Нобелівської премії 2010-го року Маріо Варгасом Льосою.


  Про це повідомили у прес-службі Кабінету міністрів 13 листопада. 

  Під час зустрічі Маріо Варгас Льоса наголосив, що боротьба українців за свою свободу, гідність і європейське майбутнє стала надихаючим прикладом для багатьох людей по всьому світу. Цей приклад викликав до життя потужний сплеск солідарності з Україною, причому в цій солідарності об’єдналися інтелектуали різних політичних переконань – від лівих до правих.

  Як підкреслив Нобелівський лауреат, Україна веде боротьбу за весь вільний світ, за цінності, які поділяють люди доброї волі.

  Глава Уряду зазначив, що українці рішучі в боротьбі за свою незалежність і територіальну цілісність попри всю серйозність загроз, перед якими постала держава. У цій боротьбі, підкреслив Арсеній Яценюк, Україна відчуває солідарність світу та підтримку з боку своїх партнерів.

  Сторони також обговорили роль громадської думки і культури в протидії агресії.

  У зустрічі Арсенія Яценюка з Маріо Варгасом Льосою взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Анхель Бугайо.
  Попередній матеріал
  Країни Північної Європи активізують військове співробітництво проти Росії
  Наступний матеріал
  Нацбанк збільшив ставку за депозитними сертифікатами