Як рекламують Україну на CNN (РЕПОРТАЖ, РОЛИК, ВІДЕО)

  Вже майже два тижні Україну рекламують на CNN.

  Таку – красиву і динамічну Україну – вже два тижні як споглядають у 150-ти країнах світу. 30-ти секундний ролик-презентацію крутить телеканал CNN. За 2,5 мільйони українських гривень, проплачених Мінкультом.

  Ідея – міністра культури Василя Вовкуна. Матеріали – відомого режисера Олеся Саніна. Не першої свіжості. Їх уже крутили на Євробаченні-2005. Програма-максимум ролика – привабити і закохати в Україну туристів та інвесторів. Програма-мінімум – показати, що є у світі така країна. І не в Східній Африці, а в самому серці Європи.

  Василь Вовкун, міністр культури та туризму України: "150 мільйонів сімей дивиться і відкриває для себе через подачу нашу. Як сприймаємо з гордістю ми і цю любов і гордість ми хочемо передати всьому світу щоби справді ми вже не чути такого запитання - звідки ти? З України. А де це?"

  Де це – між горами і морем - може й показали. А хто це – українці, поляки чи хорвати – європейцям доведеться здогадуватися самим. Ролик красивий, але безособовий, коментують творіння Мінкульту фахівці. І в цьому його проблема. Неповторна природа, кажуть, є і в Чехії, і в Чорногорії. А от такого народу з автентичністю та культурним багатством немає ніде.

  Костянтин Счастний, арт-директор дизайн-студії: "Я Карпаті показывал бы только людей. Когда людит возвращаются из церкви не ряженние, а настоящие люди возвращаются на маковея все село идет по улице в вышиванках не ради того, чтобы их сняли, а они на самом деле такие.  Вот где душа останавливается, просто замираешь от этого вида".

  Завмирають іноземці і від погляду на українок. Звичайнісіньких, тих, що зустрінеш на будь-якій вулиці будь-якого міста. І ця краса – якщо її уміло показати - може скласти серйозну конкуренцію найгарнішим пейзажам Європи та Азії.

  Костянтин Счастний, арт-директор дизайн-студії: "Наши девушки просто богини по сравнению француженками, а если говорить про англичанок и немок, то это вообще. И если бы мы для англичан, для немок, для немцев точнее показали бы просто наших обыкновенных девушек".

  Та хто не робить – той не помиляється – зауважують експерти. Головне – що Україну нарешті вивели у світ. Причому у досить вдалий для неї час.

  Тарас Березовець, політтехнолог: "Зараз дорогі країни, де традиційним є дорогий відпочинок, будуть втрачати свою привабливість і туристи насамперед з Західної Європи вони насамперед потягнуться до більш економних пропозицій. Криза вже сказалася на тому, що вже всі українські курорти на новий рік і різдво викуплені повністю і причому що велика кількість їх складає закордонні туристи, вояжери".

  Але привабити туриста і втримати – різні речі, нагадує політтехнолог. На одній презентації тут не виїдеш. Потрібні якісний сервіс, гарні дороги, адекватні ціни – все те, чим приваблюють іноземців Західні сусіди. Утім ролики, запевняє, теж не варто недооцінювати. Що більше їх буде – то менше іноземців запитуватимуть. Україна? А де це?

  Ольга Калиновська, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (12.3Мб)

  Попередній матеріал
  У Києві презентували фільм "Живі" Сергія Буковського (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  З наступного тижня долар знову подорожчає
  Теги:
  Loading...