Як готують сцену для Пола Маккартні у Києві

  Понад 500 фахівців з восьми країн світу працюють над підготовкою концерту Пола Маккартні в Києві. Уже цієї суботи, 14 червня легендарний учасник Бітлз виступить на Майдані Незалежності. Трансляція події здійснюватиметься на вуличних екранах Львова, Харкова, Донецька, Дніпропетровська та Одеси. А охоронятимуть Сера Пола Маккртні три тисячі українських міліціонерів.

  На Майдані Незалежності кипить робота. Сцену монтують уже третій день, працюють по 12 годин. Стодвадцятитонна сцена для Пола Макартні приїхала до Києва з Бельгії і Шотландії, світло - з Англії та Латвії, звук - зі Швейцарії та Польщі. Люди, що все технічне начиння доводять до лАду, - не менш інтернаціональна спільнота. Голандці на майдані святкують перемогу своєї футбольної збірної над італійцями. З цієї нагоди замайорів над площею їхній помаранчевий прапор. А от бельгійські робітники Бітлз не слухають - насолоджуються Києвом.

  Бельгійські робітники: "Бітлз? Ні, я не люблю Бітлз. Але робити сцену для Пола Маккартні мені до вподоби. Подобається Київ, подобаються тутешні дівчата та чудова погода..."

  Українські робітники працюють, наспівуючи "Yesterday". Кажуть - з іноземцями робота іде як по маслу.

  Український інженер: "Дуже легко насправді робити такі концерти, тому що сприяння усіх буквально допомагає в роботі. Набагато важче працювати, коли ми робимо проекти самі, ні від кого не залежачи".

  Українські бітломани самі обирали десять пісень, котрі хочуть почути від Пола Маккартні. Шоу розпочнеться телемарафонами з обласних центрів - там на вуличних екранах повністю транслюватимуть дійство. Так організатори концерту збиратимуть гроші на лікування дітей, хворих на рак.

  Для глядачів на київському Майдані правила поведінки такі, як і на стадіоні: жодних великих сумок, скляних чи пластикових пляшок, навіть плакати на паличках приносити не можна. Зніматимуть концерт 24 британські камери, українським фанатам та навіть VIP-гостям зйомка заборонена.

  Микита Потураєв, співорганізатор приїзду Пола Маккартні в Україну: "Будут пиротехнические эффекты - опять-таки совершенно уникальные. Море огня, море света, все это вместе с видеоинсталляциями оставляет незабываемое впечатление. Мне посчастливилось посмотреть фрагменты выступления сэра Пола в Ливерпуле. Как нам рассказали члены команды сэра Пола, ливерпульский концерт был генеральной репетицией перед киевским. То есть все, что будет происходить в Киеве, все будет больше, все будет ярче".

  Проведе сер Пол у Києві неповних три дні - прилетить приватним літаком 13-го і вже 15-го червня поїде. В його номері має бути рояль, троянди і польові квіти. І жодних шкіряних меблів. Пол - захисник тварин і вегетаріанець. Києвом пересуватиметься на ексклюзивному Ягуарі, але можливо, прокатається столицею на велосипеді - кажуть організатори. А також, вірогідно, зустрінеться з українськими найпалкішими фанатами, що грають і співають музику ліверпульської четвірки.

  Ольга Петрів, Максим Петраков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Довгий - секретар Київради: 62 голоси "за" (репортаж)
  Наступний матеріал
  Довгий знову секретар Київради
  Теги: