У Національній опереті відбудеться новорічний концерт "Штраус в опереті"

  До Новорічних та Різдвяних свят 26 та 27 грудня у Київському Національному академічному театрі оперети відбудуться концерти "Штраус в опереті".

  Про культурну подію повідомили в Управлінні культури КМДА.

  Як зазнчено у повідомленні, новорічний концерт "Штраус в опереті" – це найкращі музичні твори композиторів родини Штраусів. Звучатимуть композиції, що вже знайомі глядачам, а також ті, що виконуватимуться вперше не лише у театрі оперети, а й в Україні.

  "Музика славетної родини музикантів Штраусів забезпечить особливий, піднесений настрій, а колектив Національної оперети здивує яскравою, оновленою концертною програмою, багатою на оригінальні номери, приємні несподіванки і незабутні сюрпризи", - підкреслили в КМДА.

  А зустріч Нового року в Києві на Софійській площі - зі святковою концертною програмою - розпочнеться 31 грудня (орієнтовно о 20:00 год.). Новорічний концерт триватиме до 2 години ночі 1 січня 2015 року.

  Відсвяткувати Різдво організатори запрошують одразу на дві локації: на Андріївський узвіз та Софійську площу, де відбудеться "Зимова Країна мрій". 
  Щедруватимуть цього разу теж на Софійській площі – 13 січня 2015 року, де на гостей чекатиме святкова програма "Щедрий вечір".

  Завершаться новорічно-різдвяні свята традиційно Водохрещем, яке відзначатимуть у парку культури та відпочинку "Гідропарк" біля каплиці на честь Хрещення Господнього та на Оболонській набережній поблизу Свято-Покровського собору.
  Нагадаємо, окрім основних заходів, святкуватимуть Новий рік та Різдво в усіх районах міста, в закладах культури, загальноосвітніх навчальних закладах, школах-інтернатах, дитячих будинках столиці та за допомогою благодійників-підприємців.

  Попередній матеріал
  У Києві з'являться крамниці з дешевим хлібом
  Наступний матеріал
  Порошенко анонсував "кадрові сюрпризи"

  Порошенко зустрічатиме Новий рік з родиною у Києві - дружина Президента

  У Києві на Новий рік біля головної ялинки буде тільки українська пісня

  У столиці на Софіївський площі встановлюють новорічну ялинку

  Львівські музиканти відзначили 200-ліття винахідника саксофона флеш-мобом