Виставка Олени Яблонської відкрилася в Києві

  "Подих світла",- під такою назвою в Національному художньому музеї відкрилась виставка живопису Олени Яблонської. 28 серпня художниці виповнилося 90. Сама вона до музею прийти не змогла, однак влаштувала справжнє свято для своїх шанувальників.
  Чорнобривці, айстри і бузок. Квіти, кущі і дерева. Усе написано у світлих і легких тонах. Важко повірити, що автору - Олені Яблонській уже виповнилося дев`яносто. Близькі люди зазначають - усе це роботи останніх років. Художниця й досі невтомно працює.

  Людмила Ковальська, завідувачка відділу музею: "Олена Нилівна бачить життя в радості. Здається, що світ для неї ненеглядний. Вона не може ним намилуватися".

  Василь Гурін, народний художник: "Ми маємо в Києві нашого потрясаючого імпресіоніста!"

  Олена Яблонська на виставку в музей не прийшла. Востаннє тут вона була на виставці  сестри Тетяни. Зараз художниці важко виходити з дому.  Крім того, розповідає донька, на подібних заходах вона дуже хвилюється.

  Наталя Волобуєва, донька художниці: "Вона стала сама собою. Її творчість вирвалася на свободу. Вона як птах - співає тому, що вона це любить".

  Те, що Олена Яблонська на виставку не прийшла - не біда, додає донька художниці. Каже, для матері важливо, щоб її роботи побачили люди. А всі букети і добрі слова, які їй хотіли подарувати шанувальники, неодмінно передасть.

  Наталія Жижко, Олексій Тищенко, 5 канал
  Попередній матеріал
  Дії Росії в Грузії на саміті ШОС підтримав лише Казахстан
  Наступний матеріал
  33 тисячі людей евакуювали з узбережжя Куби
  Теги:
  Loading...