Дзідзьо виконує Гімн України
Дзідзьо виконує Гімн України volyn24

"Дзвонив до Пономарьова, хвилювався": як Дзідзьо співав Гімн України перед матчем збірної

Читайте по-русски
За словами артиста, він довго думав, чи виконуватиме гімн, але все ж таки вирішив, що покаже своє істинне обличчя і заспіває

Для Михайла Хоми (більше відомий як Дзідзьо) виконувати Гімн України перед матчем збірної було дуже хвилююче, особливо враховуючи те, що його запросили співати буквально напередодні матчу. Про це артист сказав в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

Дзідзьо зазначив, що незважаючи на комічний образ на українській сцені, в нього є музична освіта: "Я диригент симфонічного оркестру і хоровий диригент. Тобто я розумію, що таке команда, що таке виконувати один твір", – зазначив артист.

"І коли мене вже загнали в такий тупик... Кажуть: "Міша, ти будеш співати гімн на футбольному матчі". Мені сказали заспівати, і я довго думав. Але все ж таки вирішив, що покажу своє істинне обличчя і заспіваю", – сказав Дзідзьо.

За словами артиста, він навіть телефонував до Олександра Пономарьова, який раніше виконував Гімн України, щоб отримати пораду.

"Передзвонив до Олександра Пономарьова. Кажу: "Олександре, скажи, будь ласка, як ти це робив". Я ж просто дуже хвилювався", – зазначив Дзідзьо.

"Ми приїжджаємо в Харків. І це якось дуже швидко було. Я собі там репетиції зробив, але коли ми виступали, це було дуже швидко: два навушники, бо на стадіоні велике відлуння та затримка, раз, два, три, і я навіть не зрозумів, як це сталося (минула пісня – ред.)", – підсумував артист.

Також Дзідзьо розповів, чому вирішив записати пісню "Молитва за Україну" у власному виконанні.

"Я собі подумав, як би то зробити, щоб записати ще один гімн. На мою думку, він дуже влучний для нашої країни. На мою думку, Гімном України має бути "Молитва за Україну". Я хочу, щоб кожен послухав слова і музику цієї пісні. Це неперевершений текст і професійна музика", – зазначив артист.

Нагадаємо, Дзідзьо виконав Гімн України перед матчем відбору на Євро-2020 між Україною та Литвою в Харкові.

Попередній матеріал
Не бояться коронавірусу: як хасиди в Умані святкують Рош ха-Шана під час пандемії
Наступний матеріал
"Не було чим дихати": пожежа на лівому березі Києва із сміттєзвалища перекинулася на торф’яник – сюжет
Loading...