воїни лісу 5.ua

"Воїни лісу": як створювали етномультфільм про вояків УПА

Можливе продовження мультфільму

Мультик присвячений боротьбі вояків УПА з московськими окупантами. Паралельно привертається увага до незаконної вирубки лісу на Прикарпатті. Про це у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" повідомив автор мультфільму Богдан Савлюк.

"Мультик створений з іграшок, які виготовляються з полімерної глини. Він створений за технологією stop-motion, тобто це фотографії. Іграшка переміщається на декілька міліметрів від фотографії, так робляться рухи. Мультик присвячений боротьбі вояків УПА з московськими окупантами", – розповів автор мультфільму.

Савлюк додав: "Мультик створювався майже 2 місяці. На фігурку витрачалось близько чотирьох годин. Можливо буде продовження, відгуки хороші. Треба працювати у цьому ж напрямку і далі. Відгуки йдуть навіть є і з Росії".

Автор мультфільму поділився ідеями на майбутнє. "Ідеї є, будемо працювати. Є мета поставити у мультику на противагу українських Героїв і закордонних супергероїв, показати що наші крутіші, щоб діти грались нашими іграшками. Є ще ідея зробити маленький серіал про гуцулів, про їхні подвиги у Карпатському лісі з нечистою силою. Можливо буде продовження мультика у напрямку з УПА", – розповів Савлюк.

Нагадаємо, у жовтні на екрани вийде етномультфільм про вояків УПА "Воїни лісу".

Попередній матеріал
У районі проведення АТО поліцейський погорів на хабарі – відео
Наступний матеріал
Кімната в гуртожитку, позика та Outlander: Назар Холодницький задекларував своє майно

"Воїни лісу": у жовтні на екрани вийде етномультфільм про вояків УПА

У мережі з'явився трейлер першого українського 3D-мультфільму