Український культурний фонд
Український культурний фонд Український культурний фонд

Влада розглядає Український культурний фонд як бізнес-проєкт і намагається корумповати його – Марина Порошенко

  Читайте по-русски
  Політикиня наголосила, що УКФ створювався на основі прозорих європейських принципів

  Складна ситуація із переобранням виконавчого директора Українського культурного фонду виникла через те, що Мінкульт намагається "вплинути на механізм розподілу державних коштів і контролювати грошові потоки". Таку заяву зробила ексголова наглядової ради УКФ, голова комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко в інтерв'ю "Фактам".

  З її слів, в основу Українського культурного фонду від самого початку закладалися прозорі європейські принципи стимулювання та підтримки творчих людей.

  "А зараз влада розглядає УКФ як бізнес-проєкт… Тому проти керівництва фонду і розпочалася брудна політична піар-кампанія. Тому і тисне на нього Міністерство культури", – вважає Марина Порошенко.

  На її думку, це може призвести до припинення діяльності УКФ, попри його культурні здобутки останніх трьох років. Тож Марина Порошенко закликала усе творче співтовариство до об'єднання задля порятунку Українського культурного фонду.

  Зауважимо, що конкурс на посаду виконавчого директора УКФ був оголошений ще 9 лютого 2021. А 24 березня наглядова рада УКФ ухвалила рішення про проведення повторного конкурсу. Від 31 березня в.о. виконавчого директора УКФ за наказом Мінкульту призначена Ірина Осадча.

  Попередній матеріал
  До санкційного списку контрабандистів має додатися ім'я спонсора "Слуг народу" – ексміністр фінансів
  Наступний матеріал
  У Києві штрафуватимуть роботодавців через порушення карантинних обмежень в офісах
  Loading...