Херсон готовий витратити на "радянські" свята третина бюджету
vk.com

Влада Херсону може витратити на "радянські" свята третину бюджету

  Влада Херсону може витратити на відзначання "радянських" свят третину бюджету міста.

  Такі витрати передбачає проект програми культурно-масових, мистецьких заходів в рамках різних фестивалів і конкурсів у 2015 році, який 26 грудня винесуть на розгляд сесії Херсонської міськради, пише "Укрінформ".

  Згідно з проектом, опублікованим на офіційному сайті мерії, на фінансування всієї програми з бюджету виділять 693 тис. грн. З них майже третина суми - близько 200 тис. - призначена на заходи, пов'язані з радянськими датами.

  Так, найдорожчим заходом, запланованим в Херсоні на 2015 рік, буде святкування Дня перемоги - на нього з бюджету виділять 105 тис. грн.

  При цьому українські пам'ятні дати херсонці відзначать з мінімальним фінансуванням.

  Зокрема, на святкування Дня звільнення Херсона від фашистських загарбників передбачено виділення з бюджету 41 тис. 500 грн, Дня визволення України від фашистських загарбників - 19 тис. грн. День воїна-інтернаціоналіста обійдеться бюджету Херсона у 20 тис. 500 грн, День партизанської слави – 6 тис. 600 грн, День скорботи (початок ВВВ) – 7 тис. грн.

  Разом з тим на День незалежності з бюджету Херсона виділять 13,5 тис. грн, День Конституції обійдеться в 3,5 тис. грн, Шевченківські дні – 2 тис. 500 грн. При цьому в програмі не передбачено ніяких заходів, пов'язаних з відзначанням дати Революції гідності.

  У передмові до проекту сказано, що "програма є реалізацією в місті державної політики в галузі культури, створенням умов для забезпечення культурно-дозвіллєвих потреб населення, формуванням естетичних смаків жителів Херсона, збереженням історико-культурної спадщини".

  Попередній матеріал
  Порошенко: Україна та ЄС домовилися завершити візову лібералізацію до травня
  Наступний матеріал
  КПУ і ПР причетні до злочинів проти України - СБУ

  Херсонські волонтери передали воїнам-артилеристам три мобільні комфортні будиночки

  Херсонські волонтери відправили допомогу військовим у Піски

  У Херсоні розпочав роботу Єдиний центр допомоги вимушеним переселенцям

  Волонтер з Херсона Сергій Обідець: українців неможливо перемогти і знищити