Влада Херсону може витратити на "радянські" свята третину бюджету

  Влада Херсону може витратити на відзначання "радянських" свят третину бюджету міста.

  Такі витрати передбачає проект програми культурно-масових, мистецьких заходів в рамках різних фестивалів і конкурсів у 2015 році, який 26 грудня винесуть на розгляд сесії Херсонської міськради, пише "Укрінформ".

  Згідно з проектом, опублікованим на офіційному сайті мерії, на фінансування всієї програми з бюджету виділять 693 тис. грн. З них майже третина суми - близько 200 тис. - призначена на заходи, пов'язані з радянськими датами.

  Так, найдорожчим заходом, запланованим в Херсоні на 2015 рік, буде святкування Дня перемоги - на нього з бюджету виділять 105 тис. грн.

  При цьому українські пам'ятні дати херсонці відзначать з мінімальним фінансуванням.

  Зокрема, на святкування Дня звільнення Херсона від фашистських загарбників передбачено виділення з бюджету 41 тис. 500 грн, Дня визволення України від фашистських загарбників - 19 тис. грн. День воїна-інтернаціоналіста обійдеться бюджету Херсона у 20 тис. 500 грн, День партизанської слави – 6 тис. 600 грн, День скорботи (початок ВВВ) – 7 тис. грн.

  Разом з тим на День незалежності з бюджету Херсона виділять 13,5 тис. грн, День Конституції обійдеться в 3,5 тис. грн, Шевченківські дні – 2 тис. 500 грн. При цьому в програмі не передбачено ніяких заходів, пов'язаних з відзначанням дати Революції гідності.

  У передмові до проекту сказано, що "програма є реалізацією в місті державної політики в галузі культури, створенням умов для забезпечення культурно-дозвіллєвих потреб населення, формуванням естетичних смаків жителів Херсона, збереженням історико-культурної спадщини".

  Попередній матеріал
  Порошенко: Україна та ЄС домовилися завершити візову лібералізацію до травня
  Наступний матеріал
  КПУ і ПР причетні до злочинів проти України - СБУ

  Херсонські волонтери передали воїнам-артилеристам три мобільні комфортні будиночки

  Херсонські волонтери відправили допомогу військовим у Піски

  У Херсоні розпочав роботу Єдиний центр допомоги вимушеним переселенцям

  Волонтер з Херсона Сергій Обідець: українців неможливо перемогти і знищити