Херсон ОДА

У Херсоні розпочав роботу Єдиний центр допомоги вимушеним переселенцям

  У Херсоні розпочав роботу Єдиний центр з надання консультаційно-роз’яснювальних послуг громадянам України, які вимушено перемістилися у Херсонську область з тимчасово окупованої Росією території та з районів проведення антитерористичної операції на Сході.

  Про це 11 грудня повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

  Як зазначено у повідомленні, метою роботи центру  є комплексне вирішення питань із забезпечення першочергових потреб вимушених переселенців. Ідея про його створення виникла під час чергового засідання Регіонального штабу у Херсоні, що опікується проблемами цих людей.

  "Відтепер у спеціальному приміщенні, що знаходиться у будівлі Херсонської облдержадміністрації, з понеділка по п’ятницю чергуватимуть фахівці установ, які входять до складу Регіонального штабу. Це представники департаментів соціального захисту населення, освіти і науки, охорони здоров’я, економічного розвитку, управлінь цивільного захисту населення, державної міграційної служби, житлово-комунального господарства, головного управління ДСНС тощо", - йдеться у повідомленні.

  У ДСНС підкреслили, що така комунікація структур значно полегшує і пришвидшує, як отримання необхідної інформації та консультацій, так і вирішення реальних потреб мешканців Донбасу та АР Крим, які вимушено прибули на Херсонщину.

  На сьогодні в області зареєстровано 8063 внутрішньо переміщені особи, з яких 2186 дітей. Щоденно кількість таких людей збільшується, тож попереду у новоствореного центру плідна і конструктивна робота. 

  Попередній матеріал
  Рада прийняла програму Кабміну
  Наступний матеріал
  Книга врятувала життя бійцю на Донбасі

  У трьох областях будують тимчасові будиночки для вимушених переселенців

  РНБО констатує різке збільшення потоку переселенців з Донбасу

  Київрада дозволила розміщення вимушених переселенців у нежитлових приміщеннях