Відмова Шляра приймати Шевченківську премію - це його право і не більше, - заступник Табачника

  Відмова Василя Шляра приймати присуджену йому Шевченківську премію, через Дмитра Табачника, - це його право і не більше. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма.
  «Людина  прийняла рішення і це її рішення. Кожен має право на свої судження. Якщо запропонований письменник вирішив, що  йому премія і визнання людей які йому надали таку можливість називатися Лауреатом , що йому щось заважає, то це його право і не більше», - заявив заступник Дмитра Табачника.
   
  Нагадаємо, що лауреат Шевченківської премії, письменник Василь Шкляр відмовився приймати присуджену йому премію доки на посаді міністра  освіти і науки, молоді та спорту знаходиться Дмитро Табачник.
   
  «...Шановний пане Президент! засвідчую Вам свою повагу і прошу Вас врахувати в Указі з нагоди нагородження лауреатів Шевченківської премії моє прохання про перенесення нагородження мене Шевченківською премією на той час, коли при владі в Україні не буде українофоба Дмитра Табачника... Моя позиція, пане президент, ніяк не стосується Вас особисто, але поки при владі є Дмитро Табачник, я не зможу прийняти премію...». Із листа  Шкляра Президенту України, 4 березня, 2011 року.
  Попередній матеріал
  Василь Шкляр відмовився отримувати Шевченківську премію [відео]
  Наступний матеріал
  Вартість реконструкції НСК "Олімпійський" підвищили на третину
  Теги: