Відбувся творчий вечір Роговцевої

  Творчий вечір народної артистки України Ади Роговцевої відбувся напередодні, на сцені столичного театру "Сузір`я". Привітати мисткиню з днем народження прийшли, друзі, колеги та шанувальники її таланту. 75-років Аді Роговцевій виповнилося ще улітку. Однак через смерть сина артистка не святкувала. Лише нещодавно вона почала з"являтися на людях.

  Ада Роговцева: "Хтось мені вже встиг сказати "знов тебе вітаємо" - ну мене і тоді не вітали, тому що ховалася від людей і сьогодні - це перша спроба вийти на люди".

  Перша і щира. На сцену театру "Сузір`я" народна артистка України Ада Роговцева - цього разу вийшла не грати, а говорити. Найперше, про те, що болить. За два тижні до 75-ти річного ювілею мисткині через важку недугу пішов з життя її син Костянтин Степанков-молодший. Відверта, бо на цій сцені почувається майже як удома і не лише через те, що зіграла тут дві вистави

  Олександр Кужельний, художній керівник театру: "Тепер Ада Миколаївна живе отут через дорогу і інколи я шуткую глядачам перед початком вистави кажу шо місток побудуємо і буде в гості ходити".

  А сьогодні серед гостей Ади Миколаївни - колеги по сцені театру російської драми та комедії імені Лесі Українки, де вона працювала  близько 30-ти років.

  Від театральної сцени до кіномайданчика. Колеги пригадують - Ада Роговцева, яка зіграла кількадесят головних ролей утім ніколи не жертвувала підмостками заради кінокадру. 

  Лариса Кадочникова, народна артиска України: "И помню сьемки ее и мои мы разьезжали и в то же время никогда не пропускали ни одного спектакля, ни одной репетиции. Помню ее восторженную игру в "Варшавской мелодии" и был период когда вообще ничего вгороде не было. Мы приходили в гости друг к другу и приходили поклонницы, приносили продукты и мы были все сыты и довольны и каждая поклонница зная, что ничего вгороде купить нельзя приносила то куры чего только не приносили"

  На кіно-сцені зустрілася з Адою Роговцевою народна артиска України Раїса Недашківська. Та більше вразила і запам"ятался перша зустріч. 

  Раїса Недашківська, народна артиска України: "Але я памятаю коли я ще школярка - у нас різниця трохи - вона вже знімалася вже йшла на таких каблуках а я за нею памятаю - це ж Ада Роговцева! А потім ми знімались вже в Лісовій пісні, вона грала польову руслаку, ну а я мавку"

  Ада Роговцева, народна артиска України: "Колись я отримувала ті ролі, потім стала - тетка, стара бабка, стара мама бабушка отаке от в мене і раптом я граю у мне написано "женщина в возрасте с остатками билой красоти"

  Нині Ада Роговцева знімається у кількох серіалах. Має і епізодичні ролі, яких раніше ніколи не грала. Однак на це у неї своя філософія

  Ада Роговцева: "Я думаю що може люди, побачивши мене не в чомусь такому прекрасному скажуть о, жива, слава богу я її любив. Так життя складається, що пишеш із захопленням про людину і в потім треба сказати але, а от про але не хочеться писать. І як оце в цьому житті без але - не знаю".

  Світлана Одаренко, Ігор Коваленко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Переможців всеукраїнського конкурсу благодійних грантів оголосили в Києві [відео]
  Наступний матеріал
  До 10 тис грн штрафу за курців платитимуть власники закладів громадського харчування
  Теги: