Фото Наталії Коваль

В Україні знімуть фільм за романом Сергія Жадана

  "Ворошиловград" Сергія Жадана, кращий український роман десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна, незабаром перетвориться на фільм

  В Україні розпочали працювати над екранізацією "Ворошиловграда": в команді фільму режисер Ярослав Лодигін, автор роману Сергій Жадан, драматург і сценарист Наталія Ворожбит, Володимир Яценко продюсер, повідомляє видання Vogue.

  Режисер описує жанр майбутньої роботи як "істерн", і обіцяє сонячний, іронічний фільм, який зможе торкнутися кожного глядача практичної інструкцією про те, як захищати свою власність, а також несподіваною красою Донбасу.

  Лодигін вірить, що фільм буде цікавий і для міжнародної публіки - адже багато в чому роман Жадана пояснює причини війни на Сході.

  Жадан випустив "Ворошиловград" у 2010 році - відтоді роман переклали польською, французькою, російською та німецькою, отримав кілька великих літературних премій, а нещодавно його видали у США. 

  Як повідомляв 5.ua, Сергій Жадан отримав німецьку літературну та перекладацьку премію Brücke Berlin 2014 року за "Ворошиловград".

  Попередній матеріал
  Прем'єр-міністр Ірландії пішов у відставку
  Наступний матеріал
  Гавайцям через 237 років повернули подаровані Джеймсу Куку речі
  Loading...

  Сергій Жадан привітав політв'язня Олександра Кольченка з днем народження

  Сергій Жадан отримав польську літературну премію Angelus

  У столиці презентували книгу поезії Сергія Жадана

  Письменник Сергій Жадан планує зустрітись з читачами на Донбасі

  Сергій Жадан отримає премію у Німеччині за "Ворошиловград"

  5 канал - трансляція наживо