Олесь Бузина
Олесь Бузина BBC

В Україні заборонили транслювати фільм про Бузину

  Раніше Нацрада з питань телебачення та радіомовлення призначила одному з телеканалів позапланову перевірку через фільм про Бузину

  Державне агентство України з питань кіно заборонило трансляцію та розповсюдження документального фільму "Олесь Бузина: жизнь вне времени". Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Як стало відомо, причиною такого рішення стало виявлення численних порушень законодавства України.

  "У відповідь на звернення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням розглянути на засіданні Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів, що діє при Державному агентстві України з питань кіно, питання про дотримання/порушення чинного законодавства України у демонструванні документального фільму "Олесь Бузина: жизнь вне времени" Держкіно повідомляє:

  переглянувши документальний фільм "Олесь Бузина: жизнь вне времени" Експертна комісія більшістю голосів прийняла рішення заборонити демонстрування цього фільму на території України у зв’язку з виявленими в ньому порушеннями чинного законодавства", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, у липні Нацрада призначила позапланову перевірку харківського телеканалу через фільм про Бузину.

  Тоді зазначалося наступне: "У фільмі ("Олесь Бузина: жизнь вне времени" - 5.UA) простежується однобоке трактування та негативне ставлення до подій, пов’язаних з Революцією Гідності, участі українців у протистоянні російській агресії на Сході України. Носії української національної ідеї показані в негативному світлі, людей на київському Майдані і бійців добровольчих батальйонів представлено як жертв антиросійської пропаганди в ЗМІ та знаряддя у протистоянні "між Сходом та Заходом".

  Попередній матеріал
  Схеми Курченка й досі працюють в Україні - Сиротюк
  Наступний матеріал
  "Стоп Путін": у містах Європи та в Україні проходить флешмоб проти агресора
  Loading...

  Автор фільму "Процес" про Олега Сенцова, Аскольд Куров: "Пропаганда наскільки вміло працює, що переформатовує мозок росіян..."

  Нацрада заборонила мовлення "замаскованого" російського телеканалу

  Нацрада оштрафувала 10 радіостанцій за порушення квот на "українське" – інфографіка