Книга добра 5.ua

З паперу та трав: В Україні створюють диво-книгу для найкращих бібліотек світу

Певні сторінки можна буде полити водою, і вони проростатимуть, запевняють організатори проекту

В Україні починають писати "Книгу добра". Міжнародний соціальний проект планує залучити понад 300 тисяч українських дітей, які писатимуть свої історії добра і малюватимуть ілюстрації, повідомляє "5 канал".

Як зазначається, спеціально створена комісія вибере 50 таких розповідей і малюнків, які увійдуть до Книги. Вона має виглядати як серйозний фоліант з особливого паперу, виготовленого вручну з клаптиків тканин і рослинних зерен.

"Книга добра" буде виглядати так: папір буде зроблений, як ми говорили, трава буде зібрана, якісь квіти, одяг з України. Деякі сторінки будуть такими, що їх можна буде полити водою і вони будуть проростати. Триста тисяч дітей, які будуть робити ілюстрації, будуть мати нагороду. Вони поїдуть в Угорщину на відпочинок", – розповів співорганізатор проекту "Книга добра", керівник Центру української культури в Таллінні Анатолій Люлюк.

Зазначимо, що проект стартує за підтримки Кардинала Любомира Гузара і Міністерства закордонних справ. Його представлять як в українських школах, так і в посольствах України в різних країнах.

Організатори планують створити сотню ексклюзивних примірників диво-книги, які подарують найіменитішим бібліотекам світу. Передусім, щоб показати – українці вміють робити добро і вражати добротою.

"Ми домовились, що ми зможемо передати цю Книгу до найбільших бібліотек світу. Вона буде у відкритому доступі у Лондоні, Ватиканській бібліотеці, Вашингтоні. Звідти виникне ще одне почуття до сучасної України", – переконаний міністр закордонних справ Павло Клімкін. 

Нагадаємо, 27 січня у Києві презентували книгу "Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну".

Попередній матеріал
Справжня історія української державності: стартувала кампанія про добровольців УПА
Наступний матеріал
"Люди в Донецьку не дадуть їм воювати" – бійці АТО пояснили панічний страх окупантів втратити позиції
Loading...

У Києві презентували книгу "Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну"

"Книга року ВВС-2016": на літературну премію претендує "Маша, або Постфашизм"

Боєць АТО презентував власну книгу "Психи двох морів" про події на Донбасі