В Одесі влаштували "Ніч у театрі" [відео]

  Першу в Україні "Ніч у театрі" - влаштували в Одесі. Схожі акції останніми роками часто проходять в Росії та Європі. Їхня мета – зацікавити молодь можливостями театрального мистецтва. Темою обрана середньовічна інквизиція.

  Вистава - розпочалася ще перед театром. Сучасні металопластикові вікна завісили полотном, поставили старий віз, і - одеська вулиця перетворилася на середньовічну площу, де виступають бродячі актори та циркачі.

  Раптово посеред вуличної вистави з’являються монахи святої Інквізіції.

  Вони заводять звинувачену жінку до театрального фойє, де глядачів зустрічає арт-інсталяція "Знаряддя тортур". Так, поступово, через церемонію аутодафе, учасники акції потрапляють до театральної зали на виставу, присвячену іспанському середньовіччю.

  Перша одеська "Ніч у театрі" викликала аншлаг, якого давно вже не було у театрі юного глядача. Організатори намагаються не лише зацікавити і підлітків, і дорослих - відвідувати театр, а й допогти глибше зрозуміти самих себе.

  Такі акції хочуть проводити раз на місяць. А наступного року –  планують змінити епоху та організувати нову "Ніч у театрі".

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал


  Попередній матеріал
  У Биківні вшанували пам`ять жертв політичних репресій [відео]
  Наступний матеріал
  НАТО: перша стадія створення системи європейської ПРО завершена
  Теги: