В Києві виступив Брайан Феррі

  Брайан Феррі у Києві. Легендарний виконавець, та лідер "Roxy Music" - культової групи 70-х - привіз до України свій новий альбом. Утім, крім нових композицій музикант виконав і свої легендарні хіти.

  Під його "Don't stop to dance" у вісімдесяті танцювала уся просунута молодь. Композитор, піаніст, клавішник та вокаліст, Брайан Феррі був ідеологом і визнаним лідером епатажних "Roxy Music" - культової групи 70-х. У 2011-му 65-річний Феррі включив Україну до свого світового турне.

  Брайан Феррі, музикант: "Привіт Україно, я з нетерпінням чекаю зустрічі у Києві".

  Єдиний концерт у столиці легендарний виконавець вирішив провести з розмахом. Щоби вразити українського глядача, музикант привіз до Києва дві фури з обладнанням та декораціями. Крім того, команда Феррі, встановила на сцені палацу "Україна" величезний екран, на якому під час концерту відтворювався настрій композицій.

  Шанувальник: "Это исполнение мечты".

  Шанувальник: "Он пианист с мировим именем…"

  Вітчизняному глядачеві Брайан Феррі привіз новий альбом – "Олімпія". Однак розпочали концерт виконанням легендарною пісні "Slave To Love", що стала саундтреком для стрічки "Девять з половиною тижнів". Публіка аплодувала стоячи вже з перших хвилин концерту.  

  В рамках "Olympia Tour-2011" Феррі дасть концерти в Росії, Великобританії, Австралії та Новій Зеландії.

  Олена Халік, та Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Лондоні відкрився найбільший торговельний центр Європи
  Наступний матеріал
  Внаслідок атаки Талібану у Кабулі загинули 9 осіб
  Теги: