В Києві відбудуться концерти солістів мюзиклу "Нотр-Дам"

  Перші солісти легендарного мюзиклу "Нотр-Дам де Парі" за легендарним романом Віктора Гюго вперше виступатимуть на українській сцені. Через 12 років після прем`єри та багаторічної роботи над іншими проектами, вони зібралися, аби вирушити у світове турне.
  В Києві співаки дадуть два концерти - сьогодні та завтра. Акомпанувати їм буде Київський муніципальний симфонічний оркестр театру опери та балету у складі 68 чоловік та 40 українських хористів. Готуватися до  виступу почали за місяць. В Україну надіслали партитуру, а диригент мюзиклу Гі Сент-Онж особисто відвідував репетиції.  

  Гару, соліст мюзиклу: "Я приїжджаю до Києва все частіше і частіше. Мені дедалі більше подобається це місто, тутешня публіка. Моє перше враження не змінилося - це динамічне місто, яке весь час у русі. Київ дуже подібний до Монреаля - мого рідного міста. і це для мене ще приємніше".  

  Жюлі Зенатті, солістка мюзиклу: "Я граю у цьому мюзиклі вагітною. але це не змінює моєї ролі. Я граю маленьку тендітну принцесу яка стрибає по сцені. Хіба що я стала дещо округлішою, ніж 12 років тому, коли я вперше вийшла на сцену "Нотр-Даму"".

  Попередній матеріал
  Найбільша різдвяна ялинка - в італійському місті Губбіо
  Наступний матеріал
  "Wikileaks" оприлюднив нову партію компромату
  Теги: