Українці оберуть сім найдивовижніших туристичних маршрутів

  Сім найдивовижніших туристичних маршрутів обиратимуть українці. Маршрут має проходити через історико-архітектурні та природні ландшафти. Акція стимулюватиме українців подорожувати на вихідних, а також привабити футбольних уболювальників, котрі з`їдуться на Євро-2012.
  Конкурс триватиме рік, і сім найкращих маршрутів оголосять у Всесвітній день туризму -27-го вересня 2009-го. Це вже третія подібна акція - перед цим обирали сім історико-архітектурних чудес та сім природних чудес України. Два з них - Національний природний парк "Подільські Товтри" та біосферний заповідник "Асканія Нова" - тепер змагаються у Всесвітньому конкурсі "Сім нових чудес природи".  Голосувати за свою версію українського дива можна в інтернеті.

  Микола Томенко, ініціатор акцій "Сім чудес України": "Вирішили сьогодні закликати українську громаду активніше включитися за просування наших обєктів. Оскільки конкурс є доволі непростим - майже чотириста п`ятдесят об`єктів беруть участь в голосуванні. І є країни потужні чисельно, які активно вже працюють".
  Попередній матеріал
  Деякі авіаперевізники ЄС масово скасовують рейси (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  У Франції затримано лідера організації ЕТА
  Теги:
  Loading...