Українські журналісти першими у світі побачили нову серію бондіани (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Українські журналісти першими у світі побачили готову частину нової серії бондіани "Квант милосердя". Головну жіночу роль у стрічці - подружки Джеймса Бонда Камілли - зіграла українка родом з Бердянська, модель і актриса Ольга Куриленко. За місяць до української прем`єри акторка поділилася зі співвітчизниками враженнями про зйомки стрічки.
  Вона – сама чарівність. Вона – уміє швидко бігати та битися. Вона – завжди влучно стріляє. Вона не просто вродлива українка, вона ще й дівчина найвідомішого агента світу. Колишня модель Ольга Куриленко - зараз голлівудська зірка. І хоч з-самого початку організатори не мали наміру робити гучну прем`єру у Києві – Ольга таки наполягла.

  Ольга – 22-га дівчина Джеймса Бонда. Тому автоматично, незважаючи на те, чи буде стрічка успішною, чи ні - прізвище Куриленко стає в один рядок із Софі Марсо, Кім Бесінджер, Холлі Бері та іншими. Про зйомки колишня мешканка Бердянська розповіла: їй довелося багато подорожувати, адже стрічку знімали у 6-ти країнах, багато сміятися, адже уся знімальна команда, а особливо Денієл Крейг, виявилися веселунами. Утім, без синців та поранень завершити зйомки не обійшлося.

  Для українців, а також росіян та французів чекає сюрприз - Ольга сама озвучила свою роль у 22-й бондіані.  Адже рідною та російською мовами вона володіє з дитинства, а у Франції живе та працює останні 14 років. 

  Олена Халік, Максим Петраков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.65Мб)
  Попередній матеріал
  Кораблі НАТО пильнуватимуть води поблизу Сомалі
  Наступний матеріал
  Кириленко: Тимошенко піде у відставку щойно буде створено нову коаліцію
  Теги:
  Loading...