Українські письменники Андрухович та Жадан зіграють у футбол з читачами

  Українські письменники Юрій Андрухович та Сергій Жадан зіграють у футбол з читачами. Матч, а заразом і презентація книжки "Літературна збірна України" відбудеться на Форумі видавців у Львові.
  Традиційне книжкове дійство стартує за тиждень і триватиме п`ять днів. У ярмарку братимуть участь шістсот видавництв - з України, Росії, Польщі, Швейцарії та Ірландії. З-поміж сотень новинок вибиратимуть найкращу книгу Форуму. Свіжі доробки представлять, зокрема,письменниця Марія Матіос, філософ Мирослав Попович і навіть акторка Ольга Сумська. На літературні посиденьки до Львова з`їдуться 250-т письменників та поетів з п`яти континентів, зокрема з Австралії, Нової Зеландії, Бразилії та Республіки Конго. Зірковий гість - норвежець Ерленд Лу, автор світового бестселера "Наївно. Супер", перекладеного тридцятьма мовами.

  Олександра Коваль, президент Форуму видавців у Львові: "У нас понад сімсот подій в програмі. Це і вечір Марії Матіос, і Василя Шкляра, це наша Ніч поезії і музики нон-стоп, яку просто справді обожнює молодь. Сергій Жадан організував літературну збірну України з футболу, і ця письменницька збірна буде змагатися зі збірною читачів".

  Ірена Карпа, письменниця: "Це ще й такий якийсь знаковий час, знаковий період року, коли кожен кожного питає: а ти будеш на Форумі? І коли в тебе виходить нова книга, то обов`язково, щоб ти її презентував саме на Форумі, інакше - ти якийсь лузер".  

  Попередній матеріал
  Загальнонаціональний страйк в Італії паралізував рух транспорту
  Наступний матеріал
  В Австралії батько утримував в заручницях власну доньку
  Теги: