Українська прем`єра вистави Жолдака "Життя з ідіотом"

  Театральний режисер Андрій Жолдак привіз до України виставу "Життя з ідіотом" за оповіданням російського письменника Віктора Єрофеєва.
  У спектаклі грають актори Національного румунського театру "Раду Станка". Уперше "Життя з ідіотом" показали ще в 2007-му році. Завтра відбудеться українська прем`єра. Вистава йтиме румунською мовою з українськими та англійськими субтитрами. За словами режисера, ідіоти - це люди принижені і скривджені, вони багато розуміють, але мовчать. Сам Жолдак вважає, що Україні негайно потрібна культурна революція. Він емігрував з країни до Німеччини, коли п`ять років тому у Харкові заборонили його виставу "Ромео і Джульєтта".

  Андрій Жолдак, театральний режисер: "Нам потрібно створити свою Аль-Каїду в культурі. І нам треба створити терористів. В оцих молодих людей, які побачать завтра цю виставу, попаде ембріон культурного тероризму. То єсть, я пропоную повставать".

  Віктор Єрофеєв, російський письменник: "Каждый с нас живет с идиотом. Это может быть жена ваша, сосед, президент. Когда Путин пришел к власти, у нас "Коммерсант" вышел с плашкой "Жизнь с идиотом".

  Попередній матеріал
  Снігопади паралізували рух автотранспорту в Німеччині
  Наступний матеріал
  Оголошено дату весілля спадкоємця британського престолу
  Теги:
  Loading...